Weekend z nowym T-Crossem
access_time 2019-08-09 10:15:00
Wygraj nowego Volkswagena T-Cross z pełnym bakiem. Salon Volkswagena Porsche Tarnów wypożyczy samochód jednemu z naszych Czytelników na cały weekend.

Przestronny, praktyczny i bogato wyposażony nowy Volkswagen T-Cross inspiruje do odkrycia wszystkich swoich twarzy. Dzięki stylistyce crossovera i możliwościom personalizacji z łatwością dopasuje się do charakteru swojego kierowcy. Z kolei funkcjonalne rozwiązania i kompaktowe rozmiary sprawiają, że stawi czoła wszystkim wyzwaniom miejskiej dżungli. Podsumowując: będzie doskonałym towarzyszem każdej aktywności.

Wyrazisty wygląd i stylistyka kompaktowego crossovera

Nowy T-Cross jest idealnym połączeniem nowoczesnego, atrakcyjnego designu z dynamicznym, miejskim charakterem: długa maska silnika i szeroka osłona chłodnicy nadają jego nadwoziu niepowtarzalnego wyrazu. To wszechstronne auto wszędzie prezentuje się doskonale: w mieście, w terenie, w codziennym życiu i niecodziennych sytuacjach.

Długa linia załamująca światło – tak zwana „linia ramion” sięgająca od maski silnika po tylne światła, ostre linie nadwozia, wysoki prześwit nadają nadwoziu T-Crossa mocny charakter crossovera.

Jego terenowe cechy podkreślają dodatkowo zagłębienia w masce silnika, dzięki którym wygląda ona na jeszcze dłuższą i bardziej masywną. Charakterystyczna dla crossoverów podwyższona pozycja siedząca natychmiast daje wrażenie „bycia ponad wszystkim”, a nisko osadzone szyby zapewniają dobrą widoczność.

Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania T-Crossa z pewnością sprawią Ci przyjemność. Nakładki na nadkolach i progach z czarnego tworzywa sztucznego akcentują jego niepowtarzalny wygląd. Również tył nadwozia z przyciągającymi uwagę odblaskowymi listwami i diodowymi światłami bez wątpienia zrobi wrażenie.

Jasne argumenty, od pierwszego spojrzenia

T-Cross jest wyposażony seryjnie w reflektory halogenowe i diodowe światła dzienne osadzone w przednim zderzaku. Dla linii wyposażenia Life możesz zamówić jako opcję reflektory diodowe o charakterystycznej dla T-Crossa grafice. W T-Cross Style należą one do wyposażenia seryjnego. Reflektory LED ze zintegrowanymi diodowymi światłami dziennymi charakteryzują się dużą jasnością    i barwą zbliżoną do światła dziennego oraz dodatkowo poprawiają widoczność w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Seryjne diodowe światła tylne przyciągają spojrzenia, szczególnie w modelu T-Cross Style wyposażonym dodatkowo w światła pozycyjne. Całość grafiki tylnych świateł uzupełnia pas świateł odblaskowych na pokrywie bagażnika.

 

Masz ochotę przetestować nowego T-Crossa na drodze i jednocześnie spędzić niezapomniany weekend w Rabce-Zdroju z zakwaterowaniem, wyżywieniem i pakietem rozrywek?

Salon Volkswagena Porsche Tarnów wypożyczy Ci na tę niezwykłą wakacyjną wyprawę Volkswagena T-Cross Style 1.0 TSI 85 kW / 115 KM z sześciobiegową skrzynią manualną i pełnym bakiem! Szczegóły konkursu tutaj.

Komentarze...