KONKURS! Wyjedź z Salonu Volkswagena Porsche Tarnów nowym T-Crossem!
access_time 2019-08-16 03:10:00
Przyjdź do Salonu Volkswagena Porsche Tarnów i przetestuj nowego T-Crossa podczas wakacyjnego wyjazdu do Rabki-Zdroju, gdzie czeka Cię niezapomniany weekend w ośrodku wypoczynkowym Villa Medica i szalona zabawa w Parku Rozrywki RABKOLAND!

Porsche Inter Auto Polska to koncern będący właścicielem jednej z największych w Europie samochodowych sieci dealerskich, który może pochwalić się 70 letnim doświadczeniem w motoryzacji. Wkroczył na rynek Polski w 2012 roku, obecnie posiadając salony marek Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche, Bentley i Lamborghini w różnych miastach Polski.

Salon Volkswagena Porsche Tarnów oferuje kompleksowy zakres usług – sprzedaż, serwis pojazdów oraz sprzedaż części i akcesoriów. Firma proponuje zarówno auta nowe, jak i używane, więc jeśli planujesz zakup samochodu, przyjdź, sprawdź ofertę Volkswagena i wybierz swoje wymarzone auto. Pojemny i funkcjonalny crossover, rodzinne kombi, a może coś w stylu sportowym? Bogata rodzina pojazdów Volkswagena sprawia, że to marka dla każdego i na każdą kieszeń. Dodatkowo Salon Volkswagena Porsche Tarnów to miejsce, w którym możesz skorzystać z fachowej pomocy doradców do spraw sprzedaży. Wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Przyjdź i przekonaj się, że to partner godny zaufania, który dba o zadowolenie klienta nie tylko w chwili zakupu samochodu, ale także na każdym późniejszym etapie jego eksploatacji.

Przyjdź i przetestuj nowego Volkswagena T-Crossa podczas wakacyjnego wyjazdu do Rabki-Zdroju, gdzie czeka Cię niezapomniany weekend w ośrodku wypoczynkowym Villa Medica i szalona zabawa w Parku Rozrywki RABKOLAND! Zapraszamy do udziału w konkursie! Szczegóły znajdują się TUTAJ

Salon Volkswagena Porsche Tarnów

ul. Krakowska 15
33-113 Tarnów-Zgłobice
tel.: +48 14 634 11 00
tarnow@porscheinterauto.pl

Godziny otwarcia Salonu Volkswagen:
Pn - Pt 8:00 - 18:00 
Sb 8:00 - 14:00

Godziny otwarcia Serwisu i Części Volkswagen:
Pn - Pt 7:30 - 18:00 
Sb nieczynne

Komentarze...