Kolejne zwycięstwo piłkarek Tarnovii
access_time 2019-10-07 05:28:00
W zaległym meczu czwartej kolejki rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki nożnej kobiet zespół Tarnovia Tarnów podejmował przed własną publicznością drużynę Respektu z Myślenic.

Tarnowianki  dominowały od pierwszych minut spotkania. W szóstej minucie Katarzyna Trytek pokonała bramkarkę gości i jej drużyna objęła prowadzenie 1:0. Ta sama zawodniczka kolejne celne trafienie zanotowała w 26 minucie i po jej bramkach gospodynie schodziły na przerwę prowadząc 2:0. Po przerwie tarnowianki mogły podwyższyć rezultat, jednak nie wykorzystały rzutu karnego. W 58 minucie meczu celnym strzałem popisała się Katarzyna Białoszewska, która podwyższyła wynik spotkania na 3:0.

Po tym meczu tarnowianki z dorobkiem 16 punktów zajmują II miejsce w ligowej tabeli.

Tarnovia Tarnów – Respekt Myślenice 3:0 (2:0)

Tarnovia: Byczek - Piwowarczyk, Szostak, Stańdo (70' Kapustka), Łucek ( 40' Gajdur) - Wałaszek (60' Skrzyniarz), Trytek, Derus, Gębica, Krawczyk, Białoszewska.