Konkurs. Do wygrania bilety na spektakl "Mity greckie"
access_time 2019-10-18 16:00:00
„Mity greckie” w reżyserii Tomasza Mana to weekendowa propozycja dla dzieci od Teatru Solskiego. Przedstawienie ma charakter rockowego musicalu z piosenkami i muzyką na żywo. Mamy do rozdania pięć dwuosobowych zaproszeń na spektakl.

"Mity greckie" zaczynają się w Gdańsku, później schodzimy do podziemi i zaczynamy wędrować. Spektakl uczy przez zabawę, ma charakter edukacyjny i familijny zarazem - mówi Tomasz Man, reżyser spektaklu

Helenka wyrusza w podróż do świata bohaterów mitów greckich, by zdobyć ambrozję, która może wyleczyć jej chorą mamę. W czasie wyprawy u boku Posejdona mała bohaterka wiele się nauczy i spotka całą plejadę olimpijskich bogów i bogiń. Szybko przekona się, że mityczni bohaterowie wcale nie są idealni, ale bardzo ludzcy: mają swoje kaprysy, słabostki, lubią się bawić, bywają zazdrośni, zdarza im się dokuczać sobie nawzajem.

W spektaklu występują: Marta Dylewska, Dominika Markuszewska, Monika Wenta, Maciej Babicz, Piotr Hudziak i Tomasz Wiśniewski.

Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na spektakl pt. „Mity greckie” (sobota, 19 października, godz. 16:00, Duża Scena). Zainteresowani? Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do dziś 18 października, do godz. 20.

Fot. Topol

Komentarze...