ITAKA Tarnowska Dyszka już za nami
access_time 2019-10-27 18:00:00
W niedzielę prawie ośmiuset amatorów biegania stanęło przy Centrum Handlowym Gemini Park w Tarnowie, aby spróbować swoich sił w biegu ulicznym na dystansie 10 kilometrów – ITAKA Tarnowska Dyszka 2019. Tradycyjnie bieg był połączony z akcją charytatywną. W tym roku pieniądze zbierano na pomoc dla małej Karolinki z Tarnowa.

Najlepszym wśród mężczyzn okazał się Tomasz Biskupski (Zabiegani w Kielcach), II miejsce Paweł Smędowski (GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl), III miejsce Adrian Barnaś (Salt Runners Bochnia). Wśród kobiet zwyciężyła Magdalena Nabielec (ITMBW Kraków), na drugim stopniu podium uplasowała się Dominika Kłoda (Asics Frontrunner Poland), trzecie miejsce zajęła Patrycja Świerczek (Runonline.pl).

W kategorii Najlepszy Tarnowianin zwyciężył Przemysław Kmiecik, a wśród pań najszybciej dystans 10 kilometrów przebiegła tarnowianka, Anna Gaca.