"Mały Książę" - teatr piasku Tatieny Galitsyny
access_time 2019-11-07 05:00:00
Już 8 listopada o godz. 18.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniska będzie można zobaczyć piękną, ponadczasową historię Małego Księcia, opowiedzianą piaskiem, wodą i światłem. Mamy dla was dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu “Mam Talent”, Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą “Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. “Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.

Bilety można kupić tutaj

UWAGA KONKURS!

Mamy dla was dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie. Zainteresowani? Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym  fanpage'u Jeśli nie macie Facebooka, piszcie do nas na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl (mail musi zawierać imię, nazwisko i numer telefonu).

Konkurs trwa do dziś, 7 listopada, do północy.

Powodzenia!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A