Na terenie ogródków działkowych w Mościcach znaleziono ciało 45-latki. Są wyniki sekcji zwłok
access_time 2020-03-23 16:30:00
W piątek w jednej z altan na terenie ogródków działkowych w Mościcach znaleziono ciało 45-letniej kobiety z Tarnowa. Według śledczych nie ma podstaw, by stwierdzić, że ktoś przyczynił do jej śmierci.

O śmierci 45-latki policja została powiadomiona w piątek około godz. 14. przez konkubenta kobiety. Oboje zamieszkiwali jedną z altan na terenie ogródków działkowych. - Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat. Był mocno nietrzeźwy. Miał 4 promile alkoholu we krwi i nie potrafił wyjaśnić, co mogło się wydarzyć. - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Przeprowadzona dziś sekcja zwłok wykluczyła jednak udział osób trzecich. - Na ciele 45-letniej Katarzyny Cz. nie ujawniono żadnych obrażeń czy śladów. Biegły lekarz anatomopatomorfolog praktycznie wykluczył, aby śmierć kobiety nastąpiła na skutek działania innych osób. Ze zwłok pobrano materiał do badań laboratoryjnych, w tym na zawartość alkoholu. Dopiero wyniki tych badań pozwolą na określenie przyczyny zgonu Katarzyny Cz. - mówi prokurator Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Komentarze...