59-letni tarnowianin pędził po A4 jak szalony. Miał ponad 230 km/h na liczniku [WIDEO]
access_time 2020-04-06 13:28:00
500-złotowym mandatem i 10 punktami został ukarany 59-letni kierowca audi, który na autostradzie A4 jechał ponad 230 km na godzinę. Puste z powodu rządowych obostrzeń drogi kuszą kierowców, którzy lubią docisnąć pedał gazu, jednak policja ostrzega: dla piratów drogowych nie będzie taryfy ulgowej.

W sobotnie południe policjanci z grupy SPEED, patrolując w nieznakowanym BMW autostradę A4 w kierunku Krakowa, zauważyli kierowcę audi Q7, który jechał z prędkością ponad 230 km/h. Kierowca został zatrzymany na wysokości Biadolin Radłowskich.

Okazał się nim 59-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi zapisanymi do jego konta.

- Policjanci grupy SPEED stanowczo i zdecydowanie będą reagować na każdy przejaw agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów. Kierowcy powinni pamiętać, że każdy, kto w tak rażący sposób narusza przepisy ruchu drogowego, a co za tym idzie, naraża życie innych osób, musi liczyć się ze stanowczą reakcją funkcjonariuszy i widmem nieuchronnej kary. - ostrzega asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Komentarze...