Tesco zachęca do zakupów przez internet
access_time 2020-04-14 08:25:00
W dobie zagrożenia epidemicznego zakupy w sklepie stacjonarnym są jednym z najbardziej ryzykownych i stresujących czynności. Coraz więcej sklepów reaguje na nową rzeczywistość i zachęca do zakupów przez internet. Sieć Tesco wyszła właśnie z nową usługą "zamów i odbierz".

Sklep Tesco w Tarnowie wprowadził możliwość robienia zakupów poprzez składanie zamówień drogą mailową. Klienci na wskazany adres mogą wysyłać wiadomość zawierającą listę produktów i gotowe już paczki z zakupami odebrać w Punkcie Obsługi Klienta sklepu.

Tesco przy ulicy Nowodąbrowskiej 127 w godzinach 8.00 do 19.00 przyjmuje zamówienia wysłane pocztą elektroniczną. Aby złożyć zamówienie, należy wykonać kilka prostych kroków:
•    na wskazany adres przesłać dokładną listę zakupów wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego)
•    ważne, aby wysyłana e-mailem lista zakupów zawierała jak najwięcej szczegółów dotyczących zamawianych produktów – ich nazwę, rodzaj, gramaturę i liczbę; nie tylko ułatwi to pracownikom sklepu przygotowanie zamówienia, ale przyspieszy także jego realizację.
•    o zakupach gotowych do odbioru zostaniemy poinformowani telefonicznie
•    produkty będzie można odebrać bez kolejki w Punkcie Obsługi Klienta w ciągu godziny od otrzymania informacji telefonicznej.
Szczegółowe informacje wraz z adresami mailowymi, pod którymi należy składać zamówienia i numerami telefonów do sklepów znajdują się na stronie: https://tesco.pl/pomagamy-z-zakupami/

 

Komentarze...