Grupa Azoty Tarnów rozstała się z trenerem Marcinem Markuszewskim
access_time 2020-04-16 09:38:00
Marcin Markuszewski nie jest już trenerem występujących w PGNiG Superlidze tarnowskich szczypiornistów - poinformował klub w mediach społecznościowych. Władze Grupy Azoty Tarnów nie przedłużyły mu kontaktu.

Marcin Markuszewski objął obowiązki trenera Grupy Azoty Tarnów 1 lipca ubiegłego roku. Poprowadził tarnowski zespół w dwudziestu czterech meczach PGNiG Superligi oraz dwóch spotkaniach PGNiG Pucharu Polski. Pod jego wodzą tarnowski zespół odniósł pięć zwycięstw (w tym cztery ligowe) i doznał dwudziestu jeden porażek.

- Bardzo dziękujemy Marcinowi Markuszewskiemu za profesjonalną postawę i wykonaną pracę na rzecz naszego klubu w sezonie 2019/20. Dzięki niemu wielu zawodników pokazało się z dobrej strony na parkietach PGNiG Superligi i jest gotowych do dalszej pracy. Trener wzmacniał potencjał naszych szczypiornistów, co miało wpływ na zwiększenie ich efektywności. Warto również wskazać, że Marcin utrzymywał właściwą kulturę pracy w zespole, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Cieszymy się, że mieliśmy szansę na wspólną pracę. Życzymy Marcinowi licznych sukcesów na drodze zawodowej. Dziękujemy za wszystko. – napisał na profilu klubu w mediach społecznościowych dyrektor sportowy Grupy Azoty Tarnów, Krzysztof Mogielnicki.

Komentarze...