IKEA otwiera w Gemini Park Tarnów punkt odbioru zamówień
access_time 2020-06-26 16:26:00
Gemini Park Tarnów poszerza swoją ofertę w segmencie usług. Do grona najemców dołączy sieć IKEA, która otworzy mający 250 m kw. punkt odbioru zamówień ze sklepu online. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w tej części Małopolski.

Wybór tarnowskiego centrum handlowego nie był przypadkowy. Jak podkreśla Daniel Słuchocki - Head of Lease Gemini Holding, Gemini Park to idealny partner dla IKEA. I to z kilku powodów.
Tarnowski obiekt jest najchętniej odwiedzanym centrum handlowym w tej części Małopolski. Co roku zakupy robi tutaj 6 milionów osób. Obiekt ma także doskonałą lokalizację. Przy wyborze decydująca była także rozpoznawalność obiektu. Gemini Park  to solidna marka obecna na rynku już 10 lat  – mówi.

IKEA jest pierwszym najemcą Gemini Park, który zdecydował się na otwarcie lokalu, w którym wyłącznie wydawane są rzeczy zamówione przez Internet. Dodatkowo w punkcie będzie można zobaczyć wybrane meble oraz skorzystać z fachowej porady.

Co ważne, z usług szwedzkiej sieci można skorzystać już teraz. Na terenie parkingu zewnętrznego galerii znajduje się Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA, który dostępny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 16:00-19:00 oraz w soboty i niedziele handlowe, w godz. 9:00-12:00. Bez względu na ilość i wagę produktów zakupionych poprzez stronę internetową IKEA, za ich transport klient płaci 29 zł.

– Cieszy nas, że marka tego formatu, działająca globalnie i lubiana przez Polaków, dostrzega potencjał Gemini Park i decyduje się na inwestycję właśnie u nas. Jestem przekonany, że będzie to współpraca bardzo owocna, dająca bardzo wiele możliwości naszym klientom  – dodaje Daniel Słuchocki.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A