Kino Cinema3D w Tarnowie wreszcie zostanie otwarte
access_time 2020-07-29 14:05:00
W najbliższy piątek, 31 lipca działalność wznawia kino Cinema3D w Tarnowie. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe i pokazy przedpremierowe.

Przypomnijmy, kino Cinema3D w Tarnowie miało być czynne już 3 lipca, jednak zarząd nieoczekiwanie wycofał się z tej decyzji. Jako powód podano "przesunięcie najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych". Ostatecznie zdecydowano, że ponowne otwarcie sal kinowych nastąpi w piątek, 31 lipca. 

Szefostwo Cinema3D zapewnia, że zostały wdrożone rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. - We foyer kin oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde kino Cinema3D posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze - informuje Natalia Kaleta-Nguyen, PR manager sieci kin Cinema 3D.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos. Klienci kupujący bilety w kasach mogą płacić za nie bezgotówkowo. W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie, zachowując bezpieczny odstęp. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie, klienci opuszczając salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń. 

Co znajdzie się w repertuarze? Od 31 lipca w Cinema3D będzie można zobaczyć premierowo thriller „Nieobliczalny” z Russellem Crowe w roli głównej. Ponadto 1 i 2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje” z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko. Cinema3D nie zapomniała o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą „Gru, Dru i Minionki”. W repertuarze znajdzie się również animacja „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

Komentarze...