Tarnowskie siatkarki rozpoczęły sezon
access_time 2020-09-27 15:40:00
W meczu inaugurującym rozgrywki I ligi piłki siatkowej kobiet 2020/2021 siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów zmierzyły się w Mielcu z tamtejsza Stalą.

Dwa pierwsze sety to zdecydowana przewaga gospodyń, które rozstrzygnęły je na swoją korzyść obejmując prowadzenie w meczu 2:0.

W trzeciej części tarnowianki złapały wiatr w żagle i po dobrej grze wygrały 21:25. W czwartym secie również dominowały siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów i wygrywając tę partię doprowadziły do remisu w tym spotkaniu 2:2

O zwycięstwie w tym meczu musiał zadecydować tie-break. Tarnowianki rozpoczęły od prowadzenia 0:3. Mielczanki szybko doprowadziły do remisu, uzyskały przewagę i ostatecznie wygrały tego seta 15:8 i całe spotkanie 3:2.

Stal Mielec - Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów 3:2 (25:18, 25:12, 21:25, 20:25, 15:8)