Siatkarki Jedynki uległy liderowi
access_time 2020-11-22 06:10:00
W dziewiątej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet, zespół UKS Jedynka Tarnów podejmował na własnym parkiecie lidera ligowej tabeli, drużynę TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Gospodynie świetnie rozpoczęły to spotkanie. Dobre przyjęcie, skuteczny blok i atak przełożyły się na wygranie pierwszego seta 25:22. W kolejnych częściach meczu dominowały jednak siatkarki Tomasovii. Pewnie wygrały dwie kolejne partie 14:25 i 15:25 i objęły prowadzenie 1:2. W końcówce czwartego seta tarnowianki prowadziły 21:20 i były bliskie doprowadzenia do tie-break’a, jednak doświadczone siatkarki Tomasovii zdołały doprowadzić do remisu, objęły prowadzenie i ostatecznie wygrały tą część meczu 22:25 i całe spotkanie 1:3.

W najbliższą sobotę tarnowianki zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem AZS UMCS Lublin.

UKS Jedynka Tarnów – TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (25:22, 14:25, 15:25, 22:25).