Kolejne zwycięstwo siatkarek XXI LOS Jedynki Tarnów
access_time 2021-01-13 22:15:00
W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo II Ligi Małopolskiej kobiet, siatkarki SMS XXI LOS Jedynka Tarnów podejmowały we własnej hali drużynę MUKS Poprad Stary Sącz. W pierwszej kolejce tarnowianki pokonały w wyjazdowym spotkaniu ekipę TS Wisła Kraków 1:3.

Tarnowianki dominowały w meczu z drużyną ze Starego Sącza. Dobre przyjęcie, skuteczny atak i blok przełożyły się na wygranie dwóch pierwszych setów 25:16 i 25:21. Trzecią część spotkania tarnowianki rozpoczęły od prowadzenia, odskoczyły rywalkom na kilka punktów, jednak w końcowej fazie seta siatkarki Popradu doprowadziły do remisu, uzyskały przewagę i ostatecznie wygrały tę partię 23:25. W czwartym secie tarnowianki nie pozwoliły sobie już na żadne słabości, kontrolowały grę i ostatecznie wygrały tę część 25:20 i całe spotkanie 3:1.

Kolejne dwa mecze siatkarki SMS XXI LOS Jedynki Tarnów rozegrają na wyjeździe.

SMS XXI LOS Jedynka Tarnów – MUKS Poprad Stary Sącz 3:1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:20).