I liga futsalu. Podział punktów w Tarnowie
access_time 2021-02-22 05:31:00
W siedemnastej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi grupy południowej futsalu mężczyzn, zespół Unia Tarnów podejmował w niedzielę we własnej hali drużynę Sośnicy Gliwice. Pierwsze w tym sezonie spotkanie obu drużyn, rozegrane w Gliwicach, zakończyło się remisem 3:3.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Pomimo wielu sytuacji strzeleckich z obydwóch stron, żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w bramce przeciwnika i pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. Po dwóch celnych strzałach prowadzili już 0:2. Ambitnie walczący tarnowianie zdołali doprowadzić do remisu 2:2, ale kilka minut później stracili kolejna bramkę. W końcowej fazie spotkania gospodarzom udało się wykorzystać dogodną sytuację strzelecką i mecz zakończył się remisem 3:3.

Unia Tarnów - Sośnica Gliwice 3:3 (0:0).