Siatkarki Jedynki uległy AZS-owi Lublin
access_time 2021-03-15 06:21:00
Ostatni w tym sezonie mecz we własnej hali rozegrały walczące w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej kobiet zawodniczki UKS Jedynka Tarnów. Ich rywalkami był zespół AZS UMCS Lublin. W pierwszej rundzie tarnowianki uległy siatkarkom z Lublina 1:3.

Sobotnie spotkanie było dość wyrównane. W pierwszej partii zespoły grały punkt za punkt i dopiero w końcówce nieznacznie lepsze okazały się siatkarki gości, które rozstrzygnęły tę partię na swoja korzyść 19:25. Dwa kolejne sety to pokaz wielkiego zaangażowania, zgrania i determinacji w tarnowskich szeregach. To nie wystarczyło jednak na pokonanie zespołu gości. W końcowych fragmentach partii przeważały siatkarki z Lublina, które wygrały dwa kolejne sety 20:25 i 22:25 i zapisały na swoim koncie komplet punktów.

UKS Jedynka Tarnów – AZS UMCS Lublin 0:3 (19:25, 20:25, 22:25).