Szczypiorniści Grupy Azoty SPR II ulegli liderowi
access_time 2021-04-10 15:25:00
W kolejnym spotkaniu rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn, zawodnicy Grupy Azoty SPR II Tarnów podejmowali w hali Szkoły Podstawowej nr 23 lidera ligowej tabeli, zespół AZS AGH Kraków. W pierwszym meczu tarnowianie ulegli drużynie AGH 25:31.

W pierwszej połowie gospodarze spisywali się bardzo dobrze. Cały czas utrzymywali kontakt z rywalem i nie pozwolili przeciwnikom na osiągnięcie większej przewagi. Ta część spotkania zakończyła się wynikiem 13:16.

Trochę słabiej wyglądała druga część meczu. Goście skutecznie wykorzystywali drobne błędy tarnowian i budowali swoją przewagę. Dziesięć minut przed końcem spotkania prowadzili już 23:35. Od tego momentu podopieczni trenera Marcina Janasa grali zdecydowanie lepiej i szybko odrabiali straty, niestety nie wystarczyło czasu aby doprowadzić chociażby do remisu. Ostatecznie szczypiorniści Grupy Azoty SPR II przegrali z drużyną AZS AGH Kraków 32:38.

Grupa Azoty SPR II Tarnów - AZS AGH Kraków 32:38 (13:16)

Grupa Azoty: Klamrzyński Oskar 7, Mróz Igor 5, Wątroba Konrad 5, Małek Korneliusz 5, Wajda Szymon 3, Kociuba Jakub 3, Sikora Jakub 2, Bednarz Kacper 2, Pogonowski Jakub, Łabno Michał, Kasprzyk Klaudiusz, Hoim Mateusz, Drajewicz Olaf, Kwarciński Patryk, Zając Kacper, Chłopek Mateusz.

Bramki dla AGH: Gasin Michał 8, Sikora Jacek 5, Bujak Mateusz 5, Najduch Adrian 4, Karwowski Sławomir 4, Jewiarz Jakub 3, Wójcik Mikołaj 3, Bielec Krzysztof 3, Szymczak Konrad 2, Sądowicz Piotr 1