Mecz w strugach deszczu. Piłkarze Metalu pokonali Sokoła Słopnice
access_time 2021-05-05 23:20:00
W zaległym spotkaniu dziewiętnastej kolejki rozgrywek o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej mężczyzn, zespół KS METAL GAWRO Tarnów podejmował na własnym stadionie notowaną o oczko wyżej drużynę Sokoła Słopnice.

Od samego początku mecz toczył się w strugach ulewnego deszczu. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w bramce przeciwnika i ta część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie zdecydowanie lepiej radzili sobie gospodarze. Tuż po rozpoczęciu tej części meczu celnym strzałem popisał się Albert Stolarz i drużyna Metalu objęła prowadzenie. Następnie wynik spotkania podwyższył Arkadiusz Rajczyk, a w 65 minucie zwycięstwo przypieczętował Damian Wolański. Tarnowianie mieli możliwość podwyższenia tego wyniku wykorzystując rzut karny jednak lepszy w tym elemencie okazał się bramkarz gości.

Dzięki tej wygranej drużyna Metalu zapewniła sobie awans do grona zespołów, które w drugiej rundzie walczyć będą o miejsca 1-10.

KS METAL GAWRO Tarnów – KS Sokół Słopnice 3:0 (0:0)

Bramki: Stolarz, Rajczyk, Wolański.