Wystawa prac uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Plastycznych w Gemini Park
access_time 2021-05-13 04:04:00
Prezentacja dokonań uczniów i absolwentów tarnowskiego Zespołu Szkół Plastycznych wraz z multimedialnymi projekcjami w ramach Nocy Muzeów - już w najbliższy piątek, 14 maja, w Gemini Park Tarnów.

Ekspozycja w centrum handlowym, którą stanowią prace wykonane w ramach nauki dwóch specjalizacji: renowacji mebli i wyrobów snycerskich oraz renowacji elementów architektury, zostanie otwarta o godz. 12 z udziałem Janusza Jędrzejczyka, dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych.

Zaprezentowane prace zrealizowane zostały w ramach ćwiczeń z zakresu klasycznych technik meblarskich, sztukatorskich i kamieniarskich oraz technik renowacyjnych i zdobniczych. Na wystawie mieszącej się na pasażu Gemini Park, przy wejściu od strony Siemachy, będzie można zobaczyć również prace z zakresu malarstwa oraz dokumentację przebiegu prac renowacyjnych i konserwatorskich.

Ponadto, w strefie niebieskiej parkingu wewnętrznego Gemini, w galerii G10 – specjalnym miejscu, przygotowanym do artystycznych ekspozycji, również od 14 maja prezentowane będą animacje multimedialne, będące częścią prac dyplomowych ze specjalizacji projektowania graficznego, które zostały wykonane podczas zajęć na przedmiocie projektowanie multimedialne.

Wśród prezentowanych animacji, obejrzeć będzie można projekty: „Teoria muzyki” – Adam Legieć, „Odron Font” – Kamil Odroń, „Materie” – Yashila Naufyal, „Prezentacja ZSP” – Kamil Odroń.

Wystawa odbywa się w ramach Nocy Muzeów / Nocy w Plastyku i będzie dostępna od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia centrum handlowego, tj. 9 -21.

Komentarze...