Myślał, że koresponduje z 13-latką. Łowcy pedofilów namierzyli w regionie tarnowskim wyjątkowo odrażającego zboczeńca
access_time 2023-01-27 13:22:00
Łowcy pedofilów namierzyli i przekazali policjantom kolejnego zboczeńca. 40-latek z Ostruszy (gm. Ciężkowice) - myśląc, że rozmawia z 13-letnią dziewczynką - wysyłał jej obrzydliwe wiadomości, nagie zdjęcia i namawiał do masturbacji. W rzeczywistości korespondował z "wabikiem".

Kolejna akcja łowców pedofilów w regionie tarnowskim. Tym razem przeprowadzona przez Fundację ECPU Polska. Podejrzany 40-letni Grzegorz D. z Ostruszy (gm. Ciężkowice) rozmawiał przez internet z "wabikiem", który miał mieć 13 lat.

- W odrażający sposób zmuszał dziewczynkę do masturbacji m.in. przy wykorzystaniu ogórka lub marchewki - relacjonują łowcy pedofilów z Fundacji ECPU Polska. - Dokładnie instruował jak ma się dotykać. Pisał do niej: "jestem starszy od ciebie i wiem co jest dobre. Przyda ci się to w życiu". Nie docierało do niego, że dziecko nie chce tego robić i odczuwa ból. Wielokrotnie straszył, że jeśli nie będzie go słuchać, to o ich konwersacji poinformuje szkołę i przyjedzie do mamy dziewczynki. Za "karę" kazał głębiej wkładać warzywa do otworów ciała. Wysłał zdjęcie swojego penisa, pisał że dziecko go weźmie do buzi. Uważał, że dziewczynki w tym wieku tak muszą robić. Szantażem zmusił ją do podania swojego numeru i do rozmowy telefonicznej.

Do zatrzymania 40-latka doszło w czwartek 27 stycznia po godz. 13 w Ostruszy. Było ono transmitowane na żywo w internecie. Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała policja.

 - Mężczyzna był mocno nietrzeźwy. Miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Będziemy go doprowadzać do tarnowskiej prokuratury. Zostanie mu przedstawiony zarzut z artykułu 200a kodeksu karnego, który jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy tarnowskiej policji. Jak dodaje rzecznik, podejrzany jest znany policji i od dłuższego czasu był już na celowniku śledczych.

ac / fot. Fundacja ECPU Polska

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821