Nowy punkt pobrań do badań analitycznych w Tarnowie
access_time 2016-01-26 08:06:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych wyszedł naprzeciw oczekiwaniom pacjentom, uruchamiając dodatkowy punkt pobrań, tym razem w budynku przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie. Dotychczasowy punkt przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 funkcjonuje bez zmian.
- Nowy punkt umożliwi pacjentom szybszy dostęp do badań analitycznych. Zwłaszcza tym osobom, które mieszkają w okolicach ulicy Mostowej bądź korzystają z poradni tam zlokalizowanych. W punkcie można wykonywać badania zarówno na podstawie skierowania od lekarza zatrudnionego w ZPS, jak i z jednostki, z którą mamy zawartą umowę podwykonawstwa w tym zakresie oraz przeprowadzać badanie prywatne – tłumaczy kierownik Działu Diagnostyki Medycznej Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Beata Holik-Januś.
 
Materiał do badań analitycznych jest pobierany w gabinecie nr 67, od poniedziałku do piątku w godz. 7-11.  Rejestracja pacjentów odbywa się we wspólnej rejestracji do badań laboratoryjnych, RTG i densytometrii, usytuowanej w budynku B, na parterze obok szatni dla pacjentów, codziennie w godz. 7 – 10.45. W Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej ZPS są wykonywane badania z zakresu m.in.: hematologii, hormonów, analityki ogólnej, markerów nowotworowych czy chorób zakaźnych.
Komentarze...