Blackbird (KONKURS)
access_time 2016-01-12 10:54:56
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj spektakl pt. "Blackbird" w reżyserii Tomasza Gawrona. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Wtorek, 12 stycznia godz. 18:00 Cena biletu: Bilety: 30 zł(normalny) 20 zł(ulgowy) 10 zł(niepełnosprawni) Tekst opowiada o miłości zakazanej, stawia pytania dotyczące seksualności i tożsamości. W kameralnej sztuce, wystawianej od Szkocji, przez Indie, po USA - wystąpią: Matylda Baczyńska i Ireneusz Pastuszak. Obsypany nagrodami tekst Harrowera (autora wielokrotnie wystawianego w Polsce i na świecie dramatu „Noże w kurach”) opowiada o spotkaniu 27-letniej Uny i 55- letniego Raya, których piętnaście lat wcześniej połączyło uczucie. Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia. Więcej informacji o spektaklu znajdziesz tutaj.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Blackbird". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Blackbird".
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A