Wygraj bilety na spektakl "Lilka, cud miłości" w CSM
access_time 2016-01-05 10:40:45
8 stycznia, o godz. 18:30 w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się spektakl "Lilka, cud miłości" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Po spektaklu promocja książki "Aktorki. Portrety". Spotkanie z autorem Łukaszem Maciejewskim oraz Magdaleną Zawadzką, Joanną Żółkowską i Krystyną Tkacz.
Data: Piątek, 8 stycznia o godz. 18:30 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce (duża scena) Cena biletu: Bilety w cenie: 60 zł normalny, 50 zł ulgowy do nabycia online oraz w kasie Centrum Sztuki Mościce na ul. Traugutta 1, tel.: 14 633 46 04 "Lilka, cud miłości" to obrazki z życia kobiety, którą rządzi pragnienie miłości. A jeśli miłość to najlepiej wielka i namiętna. Oczywiście zakończona ślubem - najlepiej na Wawelu, z biciem w dzwony i piękną suknią, z orszakiem wspaniałych gości. Obsada: Krystyna Tkacz, Magdalena Zawadzka, Joanna Żółkowska, Afrodyta Weselak Scenariusz i reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska Muzyka: Urszula Borkowska Premiera: 23.11.2015 r. Teatr Polski w Warszawie Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl "Lilka, cud miłości", który odbędzie się w piątek, 8 stycznia o godz. 18:30 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 7 stycznia, do godz. 11, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Lilka, cud miłości"
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A