Balet "Emocje" w Centrum Sztuki Mościce (KONKURS)
access_time 2015-09-29 11:16:28
W środę, 30 września w Centrum Sztuki Mościce, będzie można zobaczyć najnowsze widowisko baletowe przygotowane przez zespół Baletu Opery Krakowskiej pt. "Emocje". Choreografie przygotowali znani polscy artyści. Spektakl opowie językiem tańca o emocjach, uczuciach i relacjach międzyludzkich.
Data: Środa, 30 września o godz. 19:00 Miejsce: Duża Scena w Centrum Sztuki Mościce Cena: 45 zł Czas trwania: 2 godz. 10 min (1 antrakt) Przedstawienie składa się z czterech części, których autorami są znani polscy choreografowie: Katarzyna Aleksander-Kmieć, Violetta Suska i Jacek Tyski. Violetta Suska wielokrotnie pracowała z baletem krakowskiej sceny, przygotowując m.in. premierę spektaklu „Mały Lord" S. Markwicka oraz liczne miniatury taneczne prezentowane m.in. na gali baletowej „Grand pas...!". Katarzyna Aleksander-Kmieć jest autorką choreografii m.in. do „Barona cygańskiego" J. Straussa, „Ariadny na Naxos" R. Straussa i „Miłości do trzech pomarańczy" S. Prokofiewa. Jacek Tyski natomiast spotyka się z Baletem Opery Krakowskiej po raz pierwszy. Spektakl "Emocje" składa się z miniatur choreograficznych. To jest jedna z form spektakli baletowych, których jeszcze nie mieliśmy w swoim repertuarze. Baletowe miniatury choreograficzne zawsze wywołują duże zainteresowanie, zwłaszcza dlatego, że mówią o intymności człowieka - powiedziała kierownik Baletu Opery Krakowskiej Elena Korpusenko. Więcej informacji kliknij tutaj. Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy cztery podwójne zaproszenia na spektakl baletowy Opery Krakowskiej, który odbędzie się w środę, 30 września września o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 30 września, do godz. 11, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Emocje"
Komentarze...