Pakosińska i Zbrojewicz zagrają dla Via Spei
access_time 2015-10-06 08:27:42
To kolejna okazja do dobrej zabawy i wsparcia dokończenia budowy hospicjum Via Spei, które od kilku lat powstaje w Tarnowie. Znani i lubiani artyści wystąpią w Teatrze Solskiego już 14 października ze spektaklem "Małżeński Rajd Dakar".
"Małżeński Rajd Dakar” to spektakl komediowy z udziałem Katarzyny Pakosińskiej i Mirosława Zbrojewicza, którzy wcielają się w role teatralnego małżeństwa po przejściach. Wypełniona genialnym żartem opowieść o codziennych małżeńskich problemach: wychowaniu dzieci, budowie domu, zazdrości... perypetiach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Jednakże tu przedstawione są w niecodziennej scenerii i z przymrużeniem oka. Spektakl spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony krytyków, jest wystawiany w największych polskich miastach, cieszy się bardzo dużą popularnością, a od publiczności zbiera same pozytywne recenzje. Spektakl zostanie wystawiony w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, w środę 14 października o godzinie 18.00. Cegiełki na spektakl do nabycia:
  • w kasie Teatru ul. Mickiewicza 4 Pon. - Pt. 9.00 – 17.00; tel. (14) 688 32 87
  • w Hotelu-Restauracji Bristol w Tarnowie, ul. Krakowska 9 Czynne codziennie; tel. 14 621 22 79 C
  • w biurze Fundacji Kromka Chleba Pl. Kazimierza Wielkiego 5 Pon-Pt 12.00 -18.00; tel. (14) 656 02 36 Całkowity dochód z wydarzenia pomoże w budowie hospicjum stacjonarnego Via Spei, które powstaje w Tarnowie przy ul. Bystrej. Budynek hospicjum jest zadaszony i oszklony, dobiega końca realizacja części konstrukcyjnej schodów zewnętrznych i pochylni, muru oporowego i skrzynki na gazy medyczne. W najbliższym czasie rozpocznie się realizacja kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem oraz kanalizacji sanitarnej - na ten cel zostanie przeznaczony dochód ze spektaklu.
  • Komentarze...