Siła Pasji: Gabriela Kuca zaprasza na kolejne warsztaty dla pań
access_time 2015-04-14 08:41:18
Siła Pasji to ciekawy cykl spotkań kobiet poszukujących motywacji i inspiracji do działania z tymi, które już "Siłę Pasji" w sobie odnalazły i dzielą się nią z innymi. Kolejne spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek.
Część pierwsza – prowadzenie Gabriela Kuca - Każda z nas ma swoje mocne i słabe strony. Ważne, by znać te pierwsze i podkreślać, a zwykle jest odwrotnie. Swoje wady wymieniamy z szybkością torpedy, a na zaletach się jąkamy. Po rundce zapoznawczej zrobimy ćwiczenie w mini grupach, które pozwoli nam na odkrycie i wzmocnienie potencjału każdej z nas i pochwalenie się nim, bo mówienie o sobie w pozytywny sposób to również element kobiecej siły - mówi autorka cyklu, Gabriela Kuca Część druga – prowadzenie Sylwia Karpińska Piękna kobieta to taka, która akceptuje siebie i wyraża swoją moc również poprzez wygląd zewnętrzny. UWAGA: Można wygrać udział w METAMORFOZIE! Spośród trzech pierwszych osób, które zakupią udział w warsztatach wylosowana będzie Pani do METAMORFOZY (ważna jest data wpływu na konto – sugerowany sposób płatności to PRZELEW, gdyż DOTPAY przelewa wpłaty po paru dniach). Pozostałe Panie na przykładzie tej metamorfozy będą dowiadywać się, jakie są typy sylwetek i co do nich pasuje, które kolory i fasony królują tej wiosny oraz będą mogły skorzystać z porad urodowo-wizażowych. Każda z uczestniczek dostanie kartę z typem urody i kolorami, jakie warto wykorzystywać w codziennym makijażu i stroju. Dodatkową atrakcją będzie losowanie 2 nagród wśród uczestniczek.
  • Nagroda nr 1 – zakupy ze stylistką (Pasjonatka doradzi w czasie zakupów i podpowie, co podkreśla walory danej Pani, a czego trzeba się wystrzegać),
  • Nagroda nr 2 - darmowy makijaż (do wykorzystania do 30 dni po warsztatach) SIŁA PASJI #8 – warsztaty dla kobiet TERMIN: 16.04.2015 GODZ: 18.30 – 20.30 MIEJSCE: CAFE MAMA, UL BORYCZKI 6, TARNÓW CENA: 34 ZŁ/OS.
  • Komentarze...