Czytelnicy tarnow.net.pl za darmo na żużel - rozstrzygnięcie konkursu
access_time 2015-04-09 11:52:22
W niedzielę, 12 kwietnia, żużlowcy Unii Tarnów zainaugurują nowy sezon żużlowy meczem z MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania w swoich najsilniejszych składach. Poniżej publikujemy także listę laureatów konkursu, w którym do wygrania były całosezonowe karnety na żużel.
W najbliższą niedzielę, wystartują rozgrywki PGE Ekstraligi. Inauguracja to będzie o tyle nietypowa, że rozpocznie się od II kolejki spotkań. Pierwsza - ze względu na złe warunki pogodowe została przełożona na 17 maja. Kibice nie mają jednak powodów na narzekania. Jaskółki podejmować będą bowiem ekipę aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski drużynę MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów. Obie ekipy awizują najsilniejsze składy. MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów. 1. Krzysztof Kasprzak 2. Linus Sundstroem 3. Matej Zagar 4. Tomasz Gapiński 5. Niels K. Iversen 6. Adrian Cyfer Unia Tarnów 9. Martin Vaculik 10. Artur Mroczka 11. Leon Madsen 12. Kenneth Bjerre 13. Janusz Kołodziej 15. Ernest Koza Informacje organizacyjne przed meczem z Gorzowem GDZIE PO BILET:
  • Przedsprzedaż biletów – 11.04 od 9:00 do 14:00 w sekretariacie klubu
  • W dniu meczu sprzedaż biletów w kasie nr 10 (od strony parku) od godz. 10:00. Pozostałe kasy otwarte od godziny 15:00. Otwarcie bram stadionu o godzinie 15:00. Ceny biletów na pojedynek z Gorzowem: Trybuna główna – 50 zł Pozostała część stadionu (normalny) – 35 zł Pozostała część stadionu (ulgowy) – 25 zł Program A4 – 10 zł Program dla posiadaczy karnetów - 8 zł (za okazaniem karnetu w kasie) Obowiązują karnety! Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, dzieciom powyżej 7-go roku życia, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25-go roku życia (rocznik 1991) za okazaniem odpowiedniego dokumentu poświadczającego do ulgi, dzieci do lat 7 wstęp za darmo. Informujemy, że każda uprawniona do biletu ulgowego osoba będzie musiała poświadczyć możliwość korzysta z ulgi odpowiednim dokumentem (legitymacja szkolna, studencka itp.). Będzie to bezwzględnie sprawdzane przy wejściu na stadion! Na terenie stadionu przy Zbylitowskiej wzorem ubiegłego sezonu będą zlokalizowane trzy ogródki gastronomiczne – chata grillowa za trybuną główną, namiot za pierwszym łukiem oraz punkt przy bramach wejściowych od strony parku. Sprzedawane w nich będą napoje w tym piwo oraz potrawy z grilla. Na stadionie obowiązywać będzie bezwzględny zakaz spożywania piwa poza tymi trzema miejscami. Informujemy, iż park maszyn dla Kibiców po zakończonych zawodach będzie zamknięty. Prosimy także o nie blokowanie bramy wjazdowej do parku maszyn. W związku z tym, że w tym sezonie, podobnie jak w poprzednich latach przed zawodami przeprowadzana jest próba toru prosimy kibiców o wcześniejsze przybycie na stadion. Start do pierwszego wyścigu punktualnie o 17:00. Godziny: Próba toru: 16:30, Prezentacja: 16:45, Pierwszy bieg: 17:00.
    Z przyjemnością ogłaszamy także listę zwycięzców naszego konkursu w którym były do wygrania dwa karnety na wszystkie mecze Jaskółek w tym sezonie ufundowane przez Żużlową Sportową Spółką Akcyjna Unią Tarnów. Poniżej publikujemy nagrodzone wypowiedzi:
  • Wojciech J. Mam na imię Wojtek. "Woj" w wolnym tłumaczeniu oznacza wojować, walczyć i wreszcie zdobywać. "Tek" można rozbić na "Te" i "K". Oczywistym jest, że jest to skrócona wersja zapisu wyrażenia "Te karnety".
  • Andrzej M. Myślę, że karnet powinien trafi do mnie gdyż dnia 14.09.2014 po półfinale Fogo Unia Leszno- Grupa Azoty Unia Tarnów z żalu uszkodziłem TV (musiałem kupić nowy, uszkodzone tv mogę przywieść na dowód jest na strychu). Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie wiadomości które do nas dotarły. Śledźcie uważnie nasz portal, mamy także nagrody "pocieszenia". Dzięki uprzejmości ŻSSA Unia Tarnów, przed każdym meczem będziemy rozdawać wejściówki na te konkretne zawody.
  • Komentarze...