Nowe funkcje, więcej informacji
access_time 2015-02-12 10:43:24
Przygotowując się do zapowiadanego już przez nas wprowadzenia zmian wyglądu portalu tarnow.net.pl, który od lat jest najczęściej odwiedzanym portalem lokalnym w Tarnowie, będziemy systematycznie udostępniać nowe serwisy oraz funkcjonalności. Właśnie uruchomiliśmy "odświeżony" serwis "Parafie".
Serwis "Parafie" to jedyne miejsce w "tarnowskiej" sieci, gdzie w prosty i przejrzysty sposób zawarliśmy informacje o wydarzeniach z każdej miejskiej parafii. Znajdziecie w nim Państwo między innymi:
  • systematycznie uaktualniane godziny rozpoczęcia nabożeństw w każdym tarnowskim kościele,
  • wyszukiwarkę wszystkich odprawianych mszy na terenie miasta,
  • wszelkie informacje kontaktowe do kancelarii parafialnych, proboszczów, czy instytucji działających przy parafiach,
  • linki do istniejących stron parafialnych,
  • aktualne ogłoszenia parafialne,
  • galerie fotograficzne oraz materiały video których baza będzie sukcesywnie uzupełniana. Od lat jesteśmy najczęściej odwiedzaną stroną z informacjami lokalnymi w mieście. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale i zobowiązanie. Dlatego pragniemy poinformować, że niebawem rozpoczniemy proces testów nowej - tak pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności - platformy informacyjnej tarnow.net.pl. Będzie to strona nowoczesna i przyjazna użytkownikom, bez względu na rodzaj urządzenia na jakim będzie przeglądana. Wygodnie przejrzycie jej zawartość zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie jak i na tablecie czy smartfonie. I oczywiście jak zwykle aktualna i pełna informacji z każdej dziedziny lokalnego życia. Wkrótce podamy więcej szczegółów, ale już teraz czekamy na Państwa sugestie. Od początku istnienia naszego serwisu, czyli od niemal 12 lat, Wasze zdanie miało dla nas ogromne znaczenie. Piszcie do nas na adres: redakcja@tarnow.net.pl Kliknij tutaj:
  • Komentarze...