Wygraj masaż relaksacyjny dla dwojga (KONKURS)
access_time 2015-02-11 12:58:41
W tym roku, w dniach 13-14 lutego Centrum Handlowe MAX wraz z Centermedem, Teatrem im. Ludwika Solskiego oraz Drogerią Natura postanowiło potraktować sprawy sercowe na serio jak i z przymrużeniem oka. Będą bezpłatne badania EKG, ciśnienia i cukru, fotokonkurs, dermokonsulatacje, promocja kosmetyków oraz nagrody na wszystkich uczestników.
14 lutego kojarzy nam się z zakochanymi parami, serduszkami, bukietami róż oraz miłosnymi wyznaniami. W ten dzień kina kuszą romantycznymi filmami, restauracje zapraszają na specjalne kolacje "we dwoje" a popularne tarnowskie romantyczne zakątki mocniej tętnią życiem. Czy w centrach handlowych kojarzonych z zakupami, promocjami, rabatami można ten dzień przeżyć inaczej? Wydaje się, że w popularnym tarnowskim "Maxie" znaleziono na to receptę. - Dzień zakochanych zaczynamy już 13 lutego. W tym dniu od godziny 10, będzie moc atrakcji dla Pań. Nasze „walentynki” będą mogły skorzystać z bezpłatnych dermokonsultacji w drogerii Natura, wykonać bezpłatny makijaż i pomalować paznokcie. Odbędzie się promocja kosmetyków Avon wraz z rozdawaniem bezpłatnych próbek kosmetyków. Ponadto będzie można skorzystać z usług fryzjerskich w nowootwartym salonie fryzjerskim Colette na poziomie +1. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. - mówi Bogdan Jasiewicz z działu marketingu CH MAX. - W dzień zakochanych – 14 lutego, dzięki współpracy z Centermedem przeprowadzimy bezpłatne badania EKG wraz z odczytem, badania ciśnienia oraz poziomu cukru, a więc zatroszczymy się o to nasze prawdziwe serce. Dodatkowo Centermed Rehabilitacja zaprasza na zabawę "zakręcone walentynki" gdzie będzie można na specjalnym kole fortuny zdobyć walentynkowe prezenty dla swojej sympatii. Z kolei przebrani aktorzy z tarnowskiego teatru, w barwny sposób zaproszą wszystkich do zabawy i konkursu fotograficznego. Na specjalnie przygotowanym stanowisku będzie można wykonać zdjęcia w teatralnym przebraniu. Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu tygodnika Miasto i Ludzie, a najzabawniejsze zdjęcia wygrają walentynkowe nagrody niespodzianki - dodaje. 13 lutego w godzinach od 10 do 14:
 • bezpłatne dermokonsultacje, makijaże, malowanie paznokci
 • promocja kosmetyków Avon i bezpłatne próbki
 • konkursy z nagrodami 14 lutego w godzinach od 10 do 14:
 • bezpłatne badania EKG
 • badania ciśnienia i poziomu cukru
 • fotokonkurs z aktorami tarnowskiego teatru
 • nagrody dla wszystkich uczestników
  Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila na adres: konkurs@tarnow.net.pl, oraz odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywa się, hasło przewodnie akcji walentynkowych w Maxie?". Mail prosimy zatytułować 'konkurs walentynkowy (środa)'. W mailu prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Nagrody będą do odebrania 14 lutego, w Centrum Handlowym MAX
  Kolejne konkursy w czwartek i piątek!
 • Komentarze...