Nadszedł czas grafików (artykuł sponsorowany)
access_time 2015-07-17 09:57:54
Jak nigdy przedtem pilnie potrzeba grafików komputerowych, którzy znają zasady pisania tekstów, wiedzą co to dziennikarstwo internetowe i nieobce jest im tworzenie multimediów. Jeśli pasjonuje Cię świat grafiki, to wybierz studia na kierunku grafika i produkcja multimedialna.
- Każdy, kto wiąże swoją przyszłość z przestrzenią multimedialną, a więc chce być grafikiem komputerowym, tworzyć makiety stron internetowych czy kreacje graficzne, reżyserować małe formy multimedialne, kręcić reklamy czy sprzedawać towary i usługi w sieci, powinien wybrać studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a odnajdzie najefektywniejsze na rynku połączenie teorii z praktyką – zachęca prof. nadzw. dr hab. Sławomir Gawroński, Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych WSIiZ. Jako student grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej możesz korzystać m.in. z:
  • Laboratorium Grafiki Komputerowej i Sztuki Cyfrowej,
  • Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości i Przetwarzania Obrazu,
  • Laboratorium Fotograficznego,
  • Studia Telewizyjnego i Radiowego,
  • Laboratorium Przetwarzania Dźwięku i Akustyki. Będziesz miał również możliwość zapoznania się z działaniem wirtualnej jaskini 3D, motion capture czy maszyny do przeprowadzania badań z zakresu eye-trackingu. WSIiZ oferuje zajęcia zarówno z wykładowcami ASP, jak i osobami na co dzień zajmującymi się tworzeniem grafiki użytkowej i reklamowej. Poznasz więc nie tylko zasady kompozycji czy typografii, ale również prawo autorskie czy ekonomikę mass mediów – no i oczywiście stworzysz solidne portfolio. Żadna inna uczelnia nie oferuje swoim studentom tak praktycznych studiów z zakresu grafiki komputerowej. Swoje pasje i zainteresowania pozwolą Ci rozwijać specjalności oferowane w ramach kierunku:
  • Graphic design,
  • Komunikacja wizualna w marketingu,
  • Multimedialna przestrzeń rozrywkowa. Od lat interesuję się grafiką komputerową. Studiując na WSIiZ rozwijam się pod okiem zarówno wykładowców ASP, jak i twórców grafiki użytkowej, dzięki czemu mogę nadać mojej pasji profesjonalne ramy. Jasiek, student grafiki komputerowej w WSIiZ Teraz czas na Ciebie! Rekrutacja trwa do 31 lipca 2015 roku. Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl
  • Komentarze...