Noworoczne emocje piłkarskie w Koszycach Wielkich
access_time 2015-01-02 10:14:18
Osiem drużyn powalczy w I Noworocznym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Uczestnicy ostro trenują, by 2015 rok rozpocząć od sportowego sukcesu. Pierwszy odnieśli... organizatorzy turnieju, którym udało się zintegrować lokalne środowisko piłkarskie. - A to dopiero początek - zapewniają.
Na starcie turnieju stanie siedem drużyn seniorskich oraz jedna drużyna "oldboyów". O Puchar Wójta Gminy Tarnów powalczą:
  • KS Koszyce Wielkie
  • LKS Victoria Koszyce Małe
  • LKS Zgłobice
  • LKS Dębina Łętowska
  • KS Radlna
  • KS Tarnowiec
  • WKS Zorza Zaczarnie
  • KS Koszyce Oldboys - Cieszę się, że tyle drużyn przyjęło nasze zaproszenie. Zależy nam na piłkarskich emocjach, sportowej rywalizacji i rozwijaniu umiejętności, ale nie mniej ważne jest aby lokalne środowisko piłkarskie naszej gminy integrowało się w ten sposób. Noworoczny turniej jest do tego najlepszą okazją - mówi wiceprezes klubu z Koszyc Wielkich, Aliaksandr Melchanka. Klub z Koszyc Wielkich ma ciekawe i ambitne plany związane przede wszystkim z rozwijaniem szkolenia dzieci i młodzieży. - Już teraz trenuje u nas około 50 małych piłkarzy w wieku od 6 do 12 lat. Cały czas czekamy na nowych, którzy chcą ciekawie spędzać czas. Rodzice powinni ich zmobilizować i "oderwać" od komputerów. Warto zrobić coś dla zdrowia naszych pociech. Sport to najlepsza droga - przekonuje Melchanka. Działalność klubu nie byłaby możliwa bez wsparcia Gminy Tarnów oraz sponsorów. - Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierają. Bez życzliwości prezesa klubu Mirosława Radnego, który jest naszym głównym sponsorem i Wójta Grzegorza Kozioła wielu planów nie udałoby się zrealizować - dodaje wiceprezes. Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci do sekcji piłkarskich KS Koszyce powinni kontaktować się z władzami klubu za pośrednictwem adresu mejlowego kskoszyce@gmail.com. Informacje można znaleźć także na stronie klubu. I Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Tarnów odbędzie się w sobotę, 3 stycznia w hali sportowej w Koszycach Wielkich, początek o godz. 9 (harmonogram spotkań poniżej), wstęp jest wolny. - W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam całe rodziny. Emocji i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie - kończy Aliaksandr Melchanka.
  • Komentarze...