Speed Friendship w Teatrze Solskiego
access_time 2015-02-06 08:04:54
"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - Stowarzyszenie Kropla Słońca zaprasza na bezpłatne warsztaty interpersonalne. "Speed Friendship", bo o nich mowa, odbędą się 15 lutego, początek o 19 w Teatrze im. Ludwika Solskiego.
Co to jest "Speed Friendship"? To warsztaty z kreowania swojego wizerunku i wywierania pozytywnego wrażenia połączone z treningiem wywierania wrażenia i nawiązywania relacji będą się składać z trzech części. Po zakończeniu warsztatu wspólna integracja podczas spektaklu teatralnego. Szczegóły
  • I Warsztat z kreowania swojego wizerunku i wywierania pozytywnego wrażenia (psycholog, Weronika Wrzesińska 40 min) – kawiarnia Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.
  • II Trening interpersonalny - każdy uczestnik będzie miał szansę porozmawiać z zupełnie nowymi osobami o wszystkim i o niczym, sprawdzić jak bardzo są otwarty na otoczenie. Będziemy ćwiczyć własną autoprezentację, a także sprawdzać umiejętność słuchania tego, co ma do powiedzenia na swój temat druga osoba. (50 min) - kawiarnia Teatru im. Solskiego w Tarnowie. Warsztaty są bezpłatne - osoby zainteresowane proszone są o przesłanie proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres e-mailowy: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com - decyduje kolejność zgłoszeń.
  • III Wspólne oglądanie spektaklu Teatru im. Solskiego oraz tarnowskich aktorów Kabaretu Literackiego "NaTenCzas" - "RECEPTA NA ODCHUDZANIE" - o relacjach damsko-męskich, gdzie tematem przewodnim jest odwieczny spór płci... są pytania: kto tak naprawdę jest najważniejszy: Kobieta czy Mężczyzna. Kto tak naprawdę jest Głową w tym związku a kto nią „kręci”. Po co tak się razem ze sobą męczymy i dlaczego tak tęsknimy za sobą, jak nie jesteśmy razem. (100 min) – Mała Scena Teatru im. Solskiego w Tarnowie. Bilety na spektakl dla uczestników Speed Friendship w cenie 15 zł do nabycia w kasie Teatru im. L.Solskiego przy ul. Mickiewicza 4.
  • Komentarze...