Roby Lakatos & Polish Friends - ArtFest 2014 (KONKURS)
access_time 2014-11-20 09:32:42
W piątek, 21 listopada, o godz. 19, w Centrum Sztuki Mościce w ramach Festiwalu ArtFest 2014, zagra "Roby Lakatos & Polish Friends".
Data: Piątek, 21 listopada o godz. 19:00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: wstęp wolny za wejściówkami. Wejściówki (miejsca nienumerowane) do odbioru w Kasie CSM i BWA (Pałacyk Strzelecki w Parku Strzeleckim, Tarnów) Roby Lakatos, urodził się w 1965 r. w legendarnej węgierskiej dynastii skrzypków zapoczątkowanej przez Janosa Bihariego zwanego "cygańskim Paganinim", który cieszył się dużym uznaniem na dworze Habsburgów i w 1814 r. grał na Kongresie Wiedeńskim. Jego sztuką zachwycali się Beethoven i Liszt. W koncercie wystąpią: Roby Lakatos - skrzypce Szymon Klima - klarnet, leader Piotr Wyleżoł - fortepian Adam Kowalewski - Kontrabas Sebastian Frankiewicz - perkusja Gościnnie wystąpią: Piotr Baron - Saksofon Krzysztof Klima - klarne
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert pt. "Roby Lakatos & Polish Friends" Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Roby Lakatos & Polish Friends".
Komentarze...