Czy świat czeka jeszcze coś dobrego, czyli do kina na... debatę
access_time 2014-12-13 10:05:31
Takiego wydarzenie w kinie Millennium jeszcze nie było. Już w najbliższy poniedziałek, 15 grudnia będzie można w niej obejrzeć "na żywo" debatę oksfordzką, która odbywać się będzie w Warszawie. Wstęp jest wolny, obowiązują wejściówki - do odbioru w kasie kina.
Debata oksfordzka przygotowywana przez Towarzystwo Absolwentów Oxford i Cambridge z siedzibą w Warszawie i Polskie Radio RDC. Debata odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a transmitowana będzie w sali kina Millenium w Centrum Sztuki Mościce. Za pośrednictwem Internetu, obserwatorzy będą mogli zadać pytania uczestnikom debaty. W debacie 15 grudnia wezmą udział:
  • MARSZAŁEK: Grzegorz Nawrocki - pochodzący z Tarnowa dziennikarz i prowadzący programy publicystyczne w TVP, amerykanista, absolwent Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Cambridge
  • ZA TEZĄ: Henryk Wujec - polityk, fizyk, działacz opozycji w czasach PRL, od 2010 doradca Prezydenta RP ds. społecznych ks. Adam Boniecki - w latach 1999-2011 redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego", Maria Rotkiel - psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny
  • PRZECIW TEZIE: Ilona Łepkowska - scenarzystka filmowa, autorka scenariuszy seriali telewizyjnych i pisarka prof. Jacek Hołówka - filozof i etyk Uniwersytet Warszawski Janusz Kaniewski - dizajner, od 2003 projektuje dla Ferrari, a także dla Lancii, Alfa Romeo, Citroena, Suzuki i Hondy. W 2011 r. (według Forbes) drugi w rankingu najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców w Polsce. Debata będzie transmitowana 15 grudnia, o godz. 19 w sali kameralnej kina Millennium w Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1. Wstęp wolny, odbiór wejściówek w Kasie CSM, nr tel. 14 633 46 04.
  • Komentarze...