"Szkoła Rocka" zaprasza na koncert
access_time 2014-12-15 08:42:34
Koncerty młodych artystów - uczniów Szkoły Muzyków Rockowych działającej przy Tarnowskim Centrum Kultury to swoisty, lokalny fenomen. Każdy z nich odbywa się przy pełnej sali, bilety sprzedają się na pniu, a młodzi rockmeni dają z siebie na scenie wszystko.
19 grudnia odbędzie się kolejny, a zarazem ostatni w tym roku kalendarzowym koncert Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock. Uczniów czeka więc trudny egzamin - występ przed wymagającą publicznością. Tym razem wybór repertuaru został pozostawiony młodym rockmanom. - Każdy nasz uczeń wrzucił do specjalnego pudełka swoją propozycję. Spośród kilkudziesięciu tytułów wybraliśmy kilka, które zabrzmią na koncercie - mówi nauczycielka śpiewu Żaneta Lubera. - Chcieliśmy, żeby uczniowie mogli zagrać te piosenki, które lubią najbardziej - dodaje. Uczniowie wykonają covery znanych utworów rockowych. Na ich podstawie będą mogli w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności. Dla niektórych będzie to życiowy debiut na profesjonalnej scenie. Tradycyjnie w finale koncertu na scenie pojawią się profesjonaliści - nauczyciele S.M.Rock, którzy również w oparciu o covery dadzą próbkę swoich możliwości. Po koncercie prowadzone będą zapisy do S.M.Rock. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na gitarę basową i fortepian. W koncercie wystąpią uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele
  • Wokal: Żaneta Lubera
  • Gitara: Norbert Pajek
  • Keyboard/fortepian: Piotr Niedojadło
  • Bas: Piotr „Quentin” Wojtanowski
  • Perkusja: Bartłomiej Rojek Partnerem koncertu jest MPEC Tarnów. Koncert odbędzie się w piątek, 19 grudnia w Piwnicach TCK, początek o godz. 19. Bilety kosztują 25 zł. Więcej informacji pod nr tel. 14 6 888 888.
  • Komentarze...