Koncert Ogniska Baletowego w CSM (KONKURS)
access_time 2014-06-16 11:24:38
W niedzielę, 22 czerwca, o godz. 10, w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się koncert Ogniska Baletowego, który kończy 22 sezon artystyczny Ogniska Baletowego działającego przy CSM. W programie koncertu znajdą się: wariacje klasyczne, etiudy baletowe, żarty taneczne oraz tańce charakterystyczne.
Data: Niedziela, 22 czerwca o godz. 10:00 Miejsce: Duża Scena w Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: 20 zł OGNISKO BALETOWE powstało w 1992r. Ma na celu kształcenie dzieci pod względem tanecznym w stopniu podstawowym, oraz przygotowanie do dalszej nauki zawodu - tancerz zawodowy. W ognisku baletowym jest realizowany program pięciu klas baletowych w oparciu o "ZASADY TAŃCA KLASYCZNEGO" Agrypiny Waganowej. CELE - przygotowanie dzieci do nauki lub kontynuacji kształcenia w Państwowych Szkołach Baletowych:
 • kształcenie dzieci tanecznie (baletowo) i umuzykalnienie w stopniu podstawowym.
 • poszerzenie wiedzy o teorii tańca oraz znajomości muzyki klasycznej, w szczególności repertuaru baletowego.
 • poprawa lub korekta wad postawy.
 • wyjazdy do renomowanych teatrów na spektakle baletowe.
 • przygotowanie corocznego koncertu galowego, który ma na celu zaznajomienie uczestników ze sceną i jej prawami, ale również edukację publiczności.
 • udział w okazjonalnych koncertach na przestrzeni roku szkolnego. Ognisko Baletowe prowadzą: Edyta Korus i Adam Kawa W programie: wariacje klasyczne, etiudy baletowe, żarty taneczne oraz tańce charakterystyczne. Muzyka: m .in. Johann Strauss, Piotr Czajkowski, Johanes Brahms. Sprzedaż i informacje: Kasa CSM. tel. 14 633 46 04
  Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert "Ogniska Baletowego" Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Ognisko Baletowe".
 • Komentarze...
  testststs 10,2,9,1,A