"Apetyt na czereśnie" w Teatrze Solskiego (KONKURS)
access_time 2014-06-04 16:47:59
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj, 4 czerwca, o godz. 19.00, spektakl pt."Apetyt na czereśnie" w reż. Ireneusza Pastuszaka. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Środa, 4 czerwca o godz. 19:00 Miejsce: Tarnowski Teatr Cena biletu: Bilety: 30 zł(normalny) 20 zł(ulgowy) 10 zł(niepełnosprawni) Mężczyzna i Kobieta po rozwodzie. Spotkają się w przedziale w pociągu i zaczną rozmawiać, ale będą też Rycerzem i Księżniczką, Inżynierem i Zochą, Tomaszem i Moniką- postaciami ze swojej wspólnej przeszłości. Dialogi między nimi będą nie tylko finezyjne i dowcipne, ale też przeplatane wyjątkowej urody piosenkami z muzyką Macieja Małeckiego. Spektakl muzyczny "Apetyt na czereśnie" to historia związku jednej pary - bolesna i pełna humoru zarazem analiza relacji damsko - męskiej, w czym Agnieszka Osiecka była niedoścignioną mistrzynią. On i Ona w czasie podróży pociągiem z Warszawy wspominają dobre i złe chwile związku, który właśnie zakończyli. Czy było warto? Czy tych dwoje było dla siebie stworzonych? Zabrakło im chęci i energii na bycie razem, a może tak właśnie miało być? "Piosenka jest lekarstwem na samotność..." (A. Osiecka) "Chciałeś zabrać mnie nad morze, a zgubiłam się na lata, teraz muszę, mój ty Boże, wracać dookoła świata. Dookoła świata płynę, co za koszt i jaki kłopot, zamiast wtedy kupić bilet, prostą drogą pruć do Sopot... Cierniem jesteś w mej koronie, w mym uśmiechu - smugą smutku, czy ja kiedy cię dogonię, chociaż idziesz pomalutku?" (Cierniem jesteś w mej koronie)
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Apetyt na czereśnie". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Apetyt na czereśnie".
Komentarze...