Piotr Lisiecki zagra CSM
access_time 2014-06-04 09:38:38
W sobotę, 14 czerwca, w Centrum Sztuki Mościce zagra Piotr Lisiecki, który zainauguruje nowy cykl muzyczny "MŁODE GRANIE w Centrum Sztuki Mościce". Piotr Lisiecki jest młodym artystą, który zdobył serca słuchaczy swoim niesamowitym głosem i wrażliwością muzyczną, jest zdobywcą III miejsca w programie MAM TALENT.
Data: Sobota, 14 czerwca godz. 20:00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: 25 zł (przedsprzedaż do 8 czerwca), 30 zł (od 9 czerwca) Solowe koncerty Piotra Lisieckiego to spektakl emocji. Subtelność, autentyczność, wrażliwość oraz wyjątkowa barwa głosu w akustycznym entourage sprawia, że koncerty są wyjątkowe i na długo zapadają w pamięć. Repertuar, który Artysta prezentuje na koncertach to covery znanych przebojów, jak i autorskie utwory, które mogli państwo usłyszeć na debiutanckiej płycie Piotra "Rules Changed Up". Główną siłą albumu jest gitara akustyczna i charakterystyczny wokal Piotrka, ale nie zabrakło też klawiszy, kontrabasu czy trąbki. Oprócz autorskich kompozycji na płycie znajdują się trzy covery, które wykonał w programie "Mam Talent!": "Ain't No Sunshine", "Lost" oraz "Jolene". KILKA SŁÓW O MŁODYM GRANIU: Ideą projektu są koncerty muzyczne autorskich zespołów i promocja młodych, świeżo debiutujących, ale już wysoce profesjonalnych artystów z różnych kręgów muzycznych. Koncerty prezentowane na zasadzie radiowych list przebojów, będą przeglądem sceny muzycznej w progresie. Młodzi, jeszcze nieznani bardzo szerokiej publiczności artyści, ale już nagradzani i "za chwilę" sławni, będą prezentować własną twórczość muzyczną i tekstową różnych gatunków muzycznych : popu, jazzu, klasyki, muzyki alternatywnej, muzyki elektronicznej. Młode Granie pozwoli towarzyszyć na bieżąco w progresie muzyki polskiej. Przegląd, który nie jest profilowany na konkretny typ muzyki ma szansę zainteresować ogół społeczeństwa Małopolan, którzy nie są koneserami konkretnego gatunku muzycznego, a lubią muzykę w ogóle, lubią słuchać różnych artystów i ciekawych brzmień. CSM przygotowało specjalną promocję. Dla osób, które kupią co najmniej 5 biletów na koncert Piotra Lisieckiego - szósty dostaną gratis! Wystarczy, że zabierzecie przyjaciół, znajomych, rodzinę i darmowy bilet jest Wasz! (UWAGA! Warunkiem otrzymania darmowego szóstego biletu jest zakup pięciu biletów na jednym paragonie). Kolejne koncerty MŁODEGO GRANIA (daty koncertów będą podane w późniejszym terminie):
  • Ania Rusowicz
  • BOKKA
  • Domowe Melodie
  • Maja Olenderek Sprzedaż i informacja: Kasa CSM tel. 14 633 46 04, ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów, www.csm.tarnow.pl Koncert plenerowy - przy wejściu do CSM
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A