Casting na aktorów do filmu "Bracia" w TCK
access_time 2014-05-06 09:12:23
Dzisiaj (wtorek), o godz. 18 w Tarnowskim Centrum Kultury, odbędzie się casting na aktorów, epizodystów i statystów do filmu fabularnego na podstawie scenariusza Piotra Juraszka pod roboczym tytułem „Bracia". Film opowiada o losach dwóch braci. Pozbawieni wspólnego dzieciństwa próbują poznać się na nowo.
Data: Wtorek, 6 maja, godz. 18:00 Miejsce: Tarnowskie Centrum Kultury, Rynek 5 Film opowiada o losach dwóch braci. Pozbawieni wspólnego dzieciństwa próbują poznać się na nowo. Młodszy, który wychowywał się bez ojca potrzebuje starszego brata, aby pomógł mu wkroczyć w dorosłe życie. Starszy ma już własną rodzinę i z dystansem podchodzi do pojednania się z bratem. Film ukazuje niełatwą braterską przyjaźń rodzącą się między obcymi sobie osobami. Główni bohaterowie upewniają, że więzy krwi nie są jedynym warunkiem, aby móc nazwać kogoś bratem. W tym wszystkim pojawia się pewna femme fatale, która potrafi zamieszać w niejednym życiu. Poszukiwane są następujące osoby:
  • do głównych postaci w przedziale wiekowym od 18 lat do 50 lat
  • do postaci epizodycznych w przedziale wiekowym od 18 lat do 30 lat
  • do roli statystów w przedziale wiekowym od 16 lat do 20 lat Szczegółowe informacje i materiały dla kandydatów są dostępne na profilu „ADRENALINA" Agencja Artystyczna na Facebooku kliknij TUTAJ
  • Komentarze...