Jaskółki kontra Stal Gorzów już w niedzielę (BILETY)
access_time 2014-04-30 09:46:35
To będzie mecz dwóch niepokonanych dotąd zespołów. Już w niedzielę na Stadionie Miejskim Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się z naszpikowaną gwiazdami Stalą Gorzów. Jak zwykle, portal tarnow.net.pl ma z tej okazji darmowe wejściówki dla kibiców speedwaya.
Po niedzielnym meczu nie będzie już drużyny niepokonanej w rozgrywkach Enea Ekstraligi. Patrząc na składy tarnowian i gorzowian nie jest co prawda wykluczony także remis, ale kibice Jaskółek wierzą, że podopieczni Marka Cieślaka zgarną dwa punkty. Tarnowianie mają w pamięci niespodziewaną porażkę ze Stalą na własnym torze sprzed roku. Tym razem zapowiadają walkę o pełną pulę. O ile forma Kołodzieja, Vaculika i Hancocka jest od początku sezonu bardzo wysoka, o tyle kibice martwią się o to, jak w niedzielę pojadą Łaguta i Buczkowski, którzy "nie złapali jeszcze najwyższych obrotów". Pierwszy wciąż nie "dogadał" się ze sprzętem, a drugi wciąż nie czuje jeszcze tarnowskiego owalu. Ich postawa może być kluczowa, bo wśród gorzowian nie brakuje prawdziwych tuzów: z Kasprzakiem, Zagarem, Iversenem i Zmarzlikiem na czele. Początek niedzielnego meczu o godz. 16.30.
Aby wygrać bilety, trzeba dzisiaj (środa) wysłać do nas mejla na adres konkurs@tarnow.net.pl punktualnie o godz. 17. Darmowe wejściówki, przekazane przez ŻSSA Unia Tarnów, trafią do pięciu najszybszych osób (mejle, które nadejdą przed 17, nie będą brane pod uwagę). W temacie proszę wpisać "żużel-bilety", a w treści mejla podać swój numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po godz. 17. Bilety będą do odbioru tylko w piątek (2 maja), w godz. 8-16, w naszej redakcji.
Komentarze...