Iskierka pokonała Janinę Libiąż (FOTO)
access_time 2014-03-24 09:57:33
W spotkaniu o mistrzostwo III ligi siatkówki mężczyzn zespół GPF MUKS Iskierka Tarnów podejmował na własnym parkiecie ekipę GKS Janina Libiąż. Tarnowianie dość pewnie wygrali dwa pierwsze sety 2:0 (25:22, 25:17). Trzecia odsłona to okres nieco słabszej gry zawodników Iskierki, którzy przegrali tę partię 16:25.
Przegrany set podziałał mobilizująco na tarnowskich siatkarzy, którzy zagrali zdecydowanie lepiej od przeciwnika wygrywając czwartą odsłonę 25:18 i cały mecz 3:1. Ostatnie spotkanie w tym sezonie tarnowianie rozegrają we własnej hali z Wawelem Kraków. GPF MUKS Iskierka Tarnów 3:1 GKS Janina Libiąż (25:22, 25:17, 16:25, 25:18) Skład: Bondal J., Sorys N., Łata J. Porosło M., Gębala D.(kapitan), Chmielewski Ł., Dzwierzyński K.(libero), Wiktor T.(libero) oraz Szatan A., Jachym G. Trener: Andrzej Łoś FOTO: Tomasz Schenk