"Dobry wieczór Państwu" (KONKURS)
access_time 2014-03-04 09:05:52
W piątek, 7 marca, o godzinie 19:00 w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się spektakl pt. "Dobry wieczór Państwu" Teatru POLONIA z Warszawy w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych.
Data: Piątek, 7 marca o godz. 19:00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: 60 zł normalny, 50 zł ulgowy Mistrz (Krzysztof Materna) i jego infantylna asystentka (Olga Bołądź) spotykają się w garderobie przed występem. I zaczynają się przemyślenia nad polskim show-biznesem. Po wielu, wielu latach pracy w polskim show-biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji, na estradzie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego, zabawnego monologu. Artysta, Krzysztof Materna, czekający w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską tzw. rozrywką. Obsada: - Krzysztof Materna - Mistrz - Olga Bołądź - Asystentka Mistrza Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska Premiera: 28 stycznia 2011, Teatr Polonia Czas trwania spektaklu: 80 minut, bez przerwy Krzysztof Materna o genezie spektaklu: "Jedni opisują wspomnienia w książkach, ja zdecydowałem się nimi podzielić z publicznością (...) To nie jest Beckett, raczej rodzaj eksperymentu scenicznego będącego podsumowaniem moich estradowych i telewizyjnych doświadczeń. Akcja Dobry wieczór Państwu rozgrywać się będzie w garderobie, gdzie artysta (...) zaczyna się dzielić przemyśleniami na temat talk-show, importowanych tematów, koncertów... Opowiada o sposobach manipulowania publicznością i o tym, że konferansjerów zastąpił ładnie wyglądający prowadzący. (...) Inspiracją był monodram o show-biznesie, który pokazała mi Krystyna Janda. Zaproponowała bym zebrał własne wspomnienia (...)." /źródło: Rzeczpospolita/ Partnerem Strategicznym spektaklu jest Grupa Azoty
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl pt: "Dobry wieczór Państwu". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 5 marca do godz. 10:00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Dobry wieczór Państwu". Zwycięzcy konkursu : Agnieszka Z., Radosław D., Gratulujemy!
Komentarze...