"Sam na sam z bluesem" - dzisiaj ostatni koncert
access_time 2014-08-21 09:25:08
Dzisiaj (czwartek) o godz. 20, w Piwnicach TCK, odbędzie się ostatni koncert w ramach "Sam na sam z bluesem", a wystąpi The Missing Part. Natomiast jutro, 22 sierpnia, zapraszamy na ostatni koncert plenerowy na tarnowskim Rynku, w którym wystąpią: Kulisz & Kielak oraz Kasa Chorych.
The Missing Part - duet stworzony przez liderów blues-rockowego projektu Cheap Tobacco - znakomitą wokalistkę Natalię Kwiatkowską i Roberta Kapkowskiego, który akompaniuje jej na gitarze. The Missing Part wykonują muzykę nastrojową, opowiadającą różne historie za pomocą dźwięków. Balansują na pograniczu bluesa, soulu, funky, muzyki soulowej i poezji. Potrafią wzruszyć ale też rozbawić. Natalia Kwiatkowska - pochodząca z bieszczadzkiej Cisnej wszechstronna wokalistka, muzykująca na pograniczu bluesa, rocka, jazzu, funku i soulu i poezji śpiewanej, inspirująca się pieśniami łemkowskimi i ukraińskimi. Współpracowała z takimi artystami jak: Jarek Śmietana, Joanna Pilarska, Jacek Prokopowicz, Arek Osenkowski, Noel Coutts, Arek Zawiliński, Krissy Matthews, Jacek Korohoda, Bartosz Przytuła, Tomasz Kruk i Robert Kapkowski (z którym tworzy duet The Missing Part). Robert Kapkowski swoje pierwsze poważne muzyczne kroki stawiał z Cheap Tobacco. Samouk, który swoją przygodę z muzyką zaczął dosyć późno, jednak zaledwie po trzech latach działalności muzycznej, może się już pochwalić współpracą m.in. ze Stan Beckenbridge, Gienek Loska Band, Jorgos Skolias, Jarek Śmietana, Jacek Korohoda. Na stałe jest gitarzystą zespołów: Kraków Street Band, The Missing Part oraz Cheap Tobacco.
  • 21.08 - SAM NA SAM Z BLUESEM: The Missing Part - Piwnice TCK, bilety: 10 zł Partnerem Był Sobie Blues jest MPEC - Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie Współautorem oraz animatorem koncertów w ramach BYŁ SOBIE BLUES jest Wojtek Klich, gitarzysta, wokalista, kompozytor, który też poprowadzi bluesowe koncerty. Po plenerowych koncertach zapraszamy muzyków oraz publiczność do Klubu "Przepraszam" (Rynek 10) na jam session. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.
  • Komentarze...