Z tej kategorii
Tarnowski zespół Jedno promował swoją debiutancką płytę

2021-09-13 Kultura

W niedzielny wieczór w auli widowiskowej Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, odbył się koncert tarnowskiego zespołu "Jedno". Grająca chrześcijańską muzykę grupa promowała swoją debiutancką płytę "Szczęśliwy".

Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia coraz bliżej. Rozdajemy bilety!

2021-09-13 Kultura

Osiem konkursowych spektakli komediowych zobaczą widzowie podczas jubileuszowego, XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia, który startuje już w najbliższy piątek, 17 września w Centrum Sztuki Mościce, a zakończy się 25 września na Dużej Scenie w Teatrze im. L. Solskiego. Mamy dla Was podwójne bilety na pierwsze spektakle. Kolejne wejściówki rozdamy niebawem.

Grażyna Łobaszewska zaśpiewała w tarnowskim amfiteatrze

2021-09-13 Kultura

W niedzielę na deskach Amfiteatru Letniego wystąpiła Grażyna Łobaszewska. Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. takie przeboje, jak „Piosenka o ludziach z duszą”, „Czas nas uczy pogody”, a także interpretacje piosenek z repertuaru Czesława Niemena. Damie polskiej piosenki towarzyszyła grupa Ajagore w składzie: Sławomir Kornas - bas, śpiew, Maciej Kortas - gitary, Michał Szczeblewski – perkusja. Zobacz zdjęcia.

Rustavi - światowej sławy gruziński zespół pieśni i tańca wystąpi w Tarnowie

2021-09-13 Kultura

Fantastyczna energia, barwna choreografia i niepowtarzalne polifoniczne pieśni - legendarny gruziński zespół Rustavi przyjedzie do Tarnowa. Artyści wystąpią na scenie Centrum Sztuki Mościce, 10 listopada o godz. 19.30. Niebawem ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie podwójny bilet na to zapierające dech w piersiach widowisko.

Magiczny wieczór z Grażyną Łobaszewską

2021-09-09 Kultura

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, przyjdź 12 września do Amfiteatru Letniego a znajdziesz się we właściwym miejscu.

W Zakątku Spycimira Leliwity powstaje popiersie Józefa Władysława Krogulskiego

2021-09-03 Kultura

Od czwartku w Zakątku Spycimira Leliwity na oczach przechodniów powstaje rzeźba z gliny przedstawiająca kompozytora Józefa Władysława Krogulskiego. Popiersie tworzy Jarosław Jasiński z Bierunia.

Wystawa malarstwa Jacka Wróbla jeszcze tylko do piątku

2021-09-01 Kultura

Jeszcze tylko do 3 września można oglądać w siedzibie Muzeum Okręgowego w Tarnowie wystawę malarstwa Jacka Wróbla (1960-2011), przygotowaną w 10. rocznicę śmierci i w 61. rocznicę urodzin artysty.

Niedzielny wieczór w teatrze? Czemu nie. Wygraj bilety na "Trans-Atlantico"

2021-08-25 Kultura

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na weekend proponuje sztukę "Trans-Atlantico" w reż. Tomasza Gawrona, na podstawie „Trans-Atlantyku” i „Dziennika 1953-1969” Witolda Gombrowicza. Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na niedzielny spektakl o godz. 19.