Z tej kategorii
Zbliża sie kolejna edycja bazaru na tarnowskiej Starówce. Tym razem w teatrze Solskiego

2020-01-14 Rozrywka

Pierwszy w tym roku bazar organizowany przez Radę Osiedla Starówka odbędzie się 19 stycznia. Tym razem wystawców będzie można spotkać w tarnowskim teatrze.

28. tarnowski Finał WOŚP. Ile udało się zebrać?

2020-01-13 Rozrywka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 28. Niedziela była dniem zbiórek, koncertów, biegów, licytacji i innych atrakcji. Na ustawionej na Placu Kazimierza scenie wystąpili Nieprzyjaciele Live, Azyl w Środku Miasta, Gabi Nawój, a gwiazdą wieczoru był Bartas Szymoniak. O godzinie 20 tradycyjnie odpalono "światełko do nieba".

Funny Balls Show - wyjątkowe widowisko balonowe w Tarnowie

2020-01-13 Rozrywka

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili ujrzą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? "Funny Balls Show" to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad trzy tysiące balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Koncerty tarnowskiego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2020-01-04 Rozrywka

12 stycznia wolontariusze ponownie wyjdą na ulice Tarnowa aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego. Wszystko to w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Tarnowski sztab WOŚP liczy, że i tym razem tarnowianie pokażą wielkie serce i wesprą nasze lokalne granie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Trzej Królowie, aniołowie, Herod, diabeł i Żyd - czyli wspólne kolędowanie w przejściu podziemnym

2019-12-28 Rozrywka

Występ grupy kolędniczej ze Śmigna oraz chóru „SOL-ski”, śpiewanie kolęd i ciepły poczęstunek - Rada Osiedla Starówka po raz kolejny zaprosiła mieszkańców do wspólnego kolędowania. Tym razem w dość nietypowym miejscu - przejściu podziemnym pod ulicą Mickiewicza.

Wieczór kolęd przed Centrum Sztuki Mościce

2019-12-28 Rozrywka

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zabrzmiały w piątek przed Centrum Sztuki Mościce. Podobnie jak w roku ubiegłym, gościem specjalnym wydarzenia był Zespół Pieśni i Tańca Świerczkowiacy w towarzystwie grupy kolędników.

Bożonarodzeniowy kiermasz w Centrum Sztuki Mościce

2019-12-22 Rozrywka

Tradycyjne wypieki, wędliny, świąteczne stroiki, wianki, choinki - to wszystko można było podziwiać i nabyć na bożonarodzeniowym kiermaszu, który w piątek odbył się w holu Centrum Sztuki Mościce.

Bez fajerwerków i laserów. W tym roku będzie sylwestrowa potańcówka

2019-12-20 Rozrywka

Nie będzie ani fajerwerków, ani zapowiadanych przed rokiem laserów. W tym roku z okazji Sylwestra miasto zaplanowało potańcówkę pod gołym niebem. Ze względu na prowadzony remont płyty Rynku, tym razem impreza odbędzie się na placu Kazimierza. Początek o godz. 22.