Z tej kategorii
Dzień Dziecka na Kantorii

2019-05-24 Rozrywka

Będą gry, zabawy, animacje, a także konkursy z nagrodami i warsztaty koralowe. 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na Kantorii zaplanowano wspólne miejskie świętowanie. Wtedy też oficjalnie działalność zainauguruje Centrum Rekreacji i Wypoczynku.

Szydełkowe wzory w plenerze - warsztaty w CSM

2019-05-22 Rozrywka

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na rodzinne warsztaty szydełkowania, które odbędą się 8 czerwca w godz. 11.00 - 14.00. Uczestnicy przygotują drobne dekoracje w formie serwetek, magic ringów czy kwiatków, które połączone razem stworzą dekoracje dla drzew lub małej architektury przy CSM.

Juwenalia tarnowskie już za nami. Tłumy na koncertach

2019-05-20 Rozrywka

Koncertem finałowym na tarnowskich błoniach, zakończyły się tegoroczne Juwenalia. Na scenie zagrał Enej. Zobaczcie fotorelację.

II Dzień Hetmański w Tarnowie

2019-05-20 Rozrywka

W ramach obchodów II Dnia Hetmańskiego na tarnowskich błoniach odbył się turniej łuczniczy i piknik historyczny z udziałem grup rekonstrukcyjnych.

Klub Młodego Geniusza w amfiteatrze

2019-05-20 Rozrywka

Nietypowe konkursy, zabawy i eksperymenty czekały w sobotę w Amfiteatrze Letnim na małych bystrzaków w ramach imprezy Klub Młodego Geniusza.

Studencka Noc Filmowa [KONKURS]

2019-05-14 Rozrywka

Nieprzespana noc powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości, kino Cinema3D zaprasza na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Rozpoczynają się juwenalia

2019-05-16 Rozrywka

Juwenaliowy maraton filmowy rozpocznie tegoroczne święto studentów w Tarnowie. Wydarzenie odbędzie się 16 maja w kinie Cinema3d. Początek o godz. 17.30.

Mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Piknik rodzinny przy CSM

2019-05-13 Rozrywka

Koncerty, pokazy, degustacje, warsztaty, gry terenowe, konkursy i zabawy na świeżym powietrzu – m.in. takie atrakcje czekały na uczestników pikniku przy Centrum Sztuki Mościce, inaugurującego trzecią edycję Małopolskich Dni Rodziny.