Z tej kategorii
Tarnowianki wygrywają po tie-break’u

2020-01-17 Sport

W meczu o mistrzostwo I ligi Małopolski w piłce siatkowej kobiet, drużyna UKS Jedynka Tarnów podejmowała przed własną publicznością zespół MKS Andrychów. Tarnowianki przed tym spotkaniem zajmowały drugie miejsce w ligowej tabeli, siatkarki z Andrychowa trzecie.

Sławomir Kantor wicemistrzem I Igrzysk Wspinaczkowych dla Osób z Niepełnosprawnościami

2020-01-17 Sport

Tarnowianin Sławomir Kantor został wicemistrzem I Igrzysk Wspinaczkowych dla Osób z Niepełnosprawnościami. Zawodnik Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II – Fundacji REPI pokonał swoje słabości i kilkudziesięciu innych mężczyzn, zajmując drugie miejsce na podium.

Po drugiej kolejce futsalu trzy drużyny z kompletem punktów

2020-01-16 Sport

Druga kolejka rozgrywek ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu w Arenie Jaskółka Tarnów za nami. Po raz kolejny było to jednak spotkanie okrojone, bo ekipa Lumaro Elbud po raz drugi z rzędu nie skompletowała składu. Obrońcom tytułu nie udało się tym razem przełożyć spotkania i mecz z Gryfem Borzęcin przegrali walkowerem.

Z pochodniami pobiegli dla WOŚP

2020-01-12 Sport

Tradycyjnie już w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbył się Tarnowski Bieg z Pochodniami.

Memoriał Krystiana Popieli. Po raz drugi uczcili pamięć tragicznie zmarłego piłkarza

2020-01-11 Sport

W sobotę, w hali sportowej Arena "Jaskółka" Tarnów odbył się charytatywny turniej piłkarski kategorii U12 (rocznik 2008) ku pamięci tragicznie zmarłego w 2018 roku młodego piłkarza Krystiana Popieli. Tuż po śmierci Krystiana, jego rodzina założyła Fundację „Dzielmy się uśmiechem”, która pomaga młodym sportowcom po wypadkach lub ciężkich kontuzjach.

Karting Grand Prix o Moto Serce WOŚP 2020

2020-01-11 Sport

W ramach XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na torze Speed Race Tarnów w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych, odbyły się Otwarte Zawody Kartingowe o Moto Serce WOŚP, czyli towarzyskie zawody drużynowe.

Serduszkowe Zawody Pływackie. WOŚP w Tarnowie już gra

2020-01-10 Sport

W ramach XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wzięli udział w "Serduszkowych Zawodach Pływackich".

Tarnowska Liga Futsalu rozpoczęła nowy sezon. Pierwsza kolejka zdecydowanie dla Zakładów Mechanicznych

2020-01-09 Sport

Rozpoczął się nowy sezon ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po inauguracyjnych spotkaniach rozegranych w poniedziałek w Arenie Jaskółka Tarnów, pierwszym liderem zostały Zakłady Mechaniczne, które pewnie pokonały Kasil Steel.