Z tej kategorii
Kolejny sprawdzian tarnowskich szczypiornistów

2021-08-05 Sport

Piłkarze ręczni Grupy Azoty Unii Tarnów rozegrali w środę w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej drugi mecz kontrolny w rozpoczętym niedawno okresie przygotowawczym do ligowych rozgrywek. Tym razem ich rywalem był występujący w PGNIG Superlidze zespół KPR Gwardii Opole.

Pierwszy sparing tarnowskich szczypiornistów

2021-08-01 Sport

Po ponad miesięcznej przerwie do treningów powrócili szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów. Przygotowujący się do nowego sezonu PGNiG Superligi tarnowianie, rozegrali w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej pierwszy mecz kontrolny. Ich rywalem był grający w tej samej klasie rozgrywkowej zespół MKS-u Kalisz.

Triathlon Radłów 2021 rozpoczęty

2021-07-24 Sport

W sobotę amatorzy pływania, jazdy na rowerze i biegania, zgromadzili się w Radłowie, aby wziąć udział w zorganizowanych już po raz szósty zawodach – Grupa Azoty Triathlon Radłów.

Tarnowscy wspinacze przywieźli z Mistrzostw Polski worek medali

2021-07-20 Sport

Aż sześć medali przywieźli tarnowscy zawodnicy z Mistrzostw Polski seniorów we wspinaczce sportowej, które w weekend odbyły się w Gliwicach. W konkurencji na czas całe podium padło łupem naszych sprinterów. Doskonale spisała się też Daria Nawój z KS Sportiva, która wywalczyła wicemistrzostwo Polski seniorek we wspinaczkowym trójboju olimpijskim – konkurencji, która za niespełna trzy tygodnie zadebiutuje podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Zawody Titans Street Cross

2021-07-18 Sport

W sobotę przy Centrum Handlowym "Echo" rozegrane zostały zawody Titans Street Cross. Uczestnicy rywalizowali na krótkim torze sprawnościowym (ok. 70 - 100 m), obejmującym klasyczne ćwiczenia crossfitowe - aeorobowe, gimnastyczne i siłowe. Obejrzyjcie naszą fotorelację.

Akademicy PWSZ Tarnów znów najlepsi w Polsce

2021-07-15 Sport

Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie trzeci rok z rzędu wygrał klasyfikację generalną Akademickich Mistrzostw Polski wśród wyższych szkół zawodowych. Uczelnia zgromadziła łącznie 613 punktów, wyprzedzając sklasyfikowaną na drugim miejscu Nysę o 246 oczek.

Katarzyna Wilk i Emil Drabik triumfatorami VIII Biegu na Zamek po Miecz Spycymira

2021-07-12 Sport

Siedemdziesiąt jeden osób dobiegło do mety VIII Biegu na Zamek po Miecz Spycymira. Trasa zawodów wiodła z Parku Biegowego „Marcinka” na ruiny zamku na Górze św. Marcina, a najszybciej pokonali ją Emil Drabik z Mszany Dolnej oraz Katarzyna Wilk z Pleśnej.

Kolejny Japończyk w Grupie Azoty SPR Tarnów

2021-07-06 Sport

Do drużyny Grupy Azoty SPR Tarnów dołączy kolejny zawodnik z Japonii. 30-letni Keisuke Matsuura w drużynie będzie rywalizował z Rennosuke Tokudą na pozycji prawego rozgrywającego.