Z tej kategorii
XXIV Bieg Sokołów z okazji Święta Niepodległości

2019-11-11 Sport

Ponad trzysta osób - od najmłodszych po seniorów - stawiło się na stadionie lekkoatletycznym „Błękitni” w Tarnowie, aby na sportowo uczcić 101. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegacze uczestniczyli w zorganizowanym już po raz dwudziesty czwarty Biegu Sokołów z okazji Święta Niepodległości.

Tarnowskie siatkarki nadal bez zwycięstwa

2019-11-11 Sport

W niedzielnym spotkaniu I ligi piłki siatkowej kobiet zespół Grupa Azoty PWSZ Tarnów zmierzył się przed własną publicznością z drużyną Uni Opole. Trzy punkty powędrowały do Opola, a na pierwsze zwycięstwo tarnowianek kibice będą musieli jeszcze poczekać.

Dąbrowa Tarnowska. Blisko 300 osób w strugach deszczu pobiegło dla Niepodległej

2019-11-11 Sport

Mimo deszczowej pogody, nie brakowało chętnych do udziału w III Dąbrowskim Biegu Niepodległości. Organizatorem sportowego sposobu świętowania niepodległości było Stowarzyszenie Sportowe Run Team Dąbrowa Tarnowska.

Pewne zwycięstwo tarnowskich szczypiornistów

2019-11-10 Sport

W dziesiątej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, drużyna Grupa Azoty Tarnów podejmowała przed własną publicznością zespół Stali Mielec.

Derby Unii z Tarnovią pod specjalnym nadzorem policji

2019-11-09 Sport

W sobotę, 9 listopada, w ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2019/2020, na stadionie przy ulicy Zbylitowskiej zmierzyły się dwa tarnowskie kluby piłkarskie ZKS Unia Tarnów – MKS Tarnovia. Mecz został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka, dlatego zabezpieczały go wzmożone siły policji.

XXIV Bieg Sokołów z okazji Święta Niepodległości

2019-11-08 Sport

W poniedziałek, 11 listopada, odbędzie się, organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, XXIV Bieg Sokołów z okazji Święta Niepodległości. Zawody rozpoczną się o godz. 11.11, a ich uczestnicy pokonywać będą trasę o długości 3 kilometrów.

Gracjan Ciureja najlepszy w Pucharze Polski juniorów

2019-11-08 Sport

Tegoroczny mistrz Polski juniorów, Gracjan Ciureja z Tigera Tarnów triumfował w rozegranych w Poznaniu zawodach XXXVII Pucharu Polski juniorów w boksie.

Tarnowianin Krzysztof Gardziel najlepszym zawodnikiem w Pucharze Kartingowego Slalomu na Igrzyskach FIA Motorsport 2019

2019-11-05 Sport

W niedzielę na torze Vallelunga koło Rzymu zakończyły się organizowane przez Międzynarodową Federację Samochodową, Igrzyska Sportów Motorowych FIA. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się w nich reprezentant TTSK K-Team Tarnów, Krzysztof Gardziel.