Z tej kategorii
Tarnowscy piłkarze ręczni ulegli w meczu towarzyskim Azotom Puławy

2020-08-08 Sport

Szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów rozegrali trzeci mecz sparingowy. Po piątkowym zwycięstwie nad mielecką Stalą 27:29, zmierzyli się we własnej hali z mocną ekipą Azotów Puławy.

Sparing szczypiornistów Grupy Azoty SPR Tarnów zakończony remisem

2020-07-31 Sport

Przygotowujący się do nowego sezonu PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów, zmierzyli się w spotkaniu towarzyskim z grającą w tej samej klasie rozgrywkowej, drużyną Energa MKS Kalisz. Mecz odbył się bez udziału kibiców.

Trening medialny szczypiornistów Grupy Azoty Tarnów

2020-07-20 Sport

Szczypiorniści Grupy Azoty Tarnów powrócili do treningów. W poniedziałkowe popołudnie zaprezentowali się dziennikarzom na treningu medialnym. Trening poprzedziła konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano nowy sztab szkoleniowy, kadrę oraz cele drużyny na najbliższy rok.

Zmiany w ofertach zakładów sportowych po koronawirusie

2020-05-06 Sport

Ogłoszenie stanu pandemii, a następnie epidemii i szeroki wachlarz obostrzeń wprowadzonych przez rządy poszczególnych krajów odbiły się na świecie sportu. Mecze początkowo odbywały się bez udziału publiczności, a następnie zostały odwołane. Sytuacja ta zachwiała działalnością bukmacherów. Oferty stały się bardzo okrojone, co spowodowało potężne straty. Nic więc dziwnego w tym, że firmy zaczęły szukać sposobów na przystosowanie się do nowej rzeczywistości. Jakie zmiany zaszły w ofertach zakładów sportowych po koronawirusie?

Grupa Azoty Tarnów się wzmacnia. Kolejne dwa transfery do tarnowskiej „siódemki”

2020-07-20 Sport

Grupa Azoty Tarnów poinformowała o kolejnych dwóch transferach. Jej zawodnikami zostali Kacper Majewski i Przemysław Mrozowicz.

Pobiegli na zamek po Miecz Spycimira

2020-07-19 Sport

Około stu osób stanęło na starcie organizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, VII Biegu na Zamek po Miecz Spycimira. Trasa biegu wiodła z Parku Biegowego „Marcinka” na ruiny zamku na Górze św. Marcina, a najszybciej pokonali ją Wojciech Pelczar i Katarzyna Wilk.

Kiryl Kniazeu dołączył do Grupy Azoty Tarnów

2020-07-16 Sport

Lewy rozgrywający pochodzenia białoruskiego Kiryl Kniazeu podpisał roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia o kolejny rok, z Grupą Azoty Tarnów. 30-letni zawodnik, w sezonie 2019/2020 zdobył tytuł najlepszego strzelca w barwach MKS Energa Kalisz.

Nie będzie awansu do trzeciej ligi. Unia Tarnów przegrała z Cracovią II

2020-07-13 Sport

W rozegranym w niedzielę w Krakowie rewanżowym meczu o awans do trzeciej ligi piłkarskiej, Unia Tarnów przegrała 0-4 (0-3) z Cracovią II. Tym samym w rozpoczynającym się już niedługo sezonie, w czwartej grupie trzeciej ligi wystąpią rezerwy Cracovii.