Z tej kategorii
Wardzała dalej szefem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej

2021-10-25 Wiadomości

Robert Wardzała pozostanie na czele Platformy Obywatelskiej w Tarnowie. Był jedynym kandydatem do tej funkcji. Lokalni działacze partii powierzyli mu stanowisko przewodniczącego już po raz trzeci.

Wypadek na A4. Tir przewrócił się na bok, blokując ruch w stronę Krakowa

2021-10-25 Wiadomości

Przewrócona ciężarówka spowodowała w poniedziałek rano utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w kierunku Krakowa.

Stał na torach i czekał na pociąg. Samobójstwo 31-letniego tarnowianina

2021-10-25 Wiadomości

31-letni tarnowianin został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Kraków-Krynica Zdrój. Zdaniem policji, mężczyzna popełnił samobójstwo.

Paragony grozy dla szefa rządu. Nowoczesna zainicjowała akcję "Drogi premierze"

2021-10-25 Wiadomości

W obliczu galopującej inflacji, działacze Nowoczesnej zainicjowali akcję pod hasłem "Drogi premierze". Wysyłane do premiera Mateusza Morawieckiego "paragony grozy" z codziennych zakupów, mają mu otworzyć oczy na szalejącą drożyznę. Przed Biurem Zarządu Okręgowego PiS na rogu Rybnej i Wałowej, do szefa rządu apelowali Sebastian Stepek, przewodniczący Nowoczesnej w Tarnowie i Bogusław Sambor, przewodniczący Nowoczesnej w Brzesku.

Swojskie specjały na Targu Regionalnym

2021-10-24 Wiadomości

Świeże warzywa i owoce, dobrej jakości pieczywo, wędliny, miody, sery i wiele innych ekologicznych produktów, można było smakować i kupować podczas drugiej odsłony Targu Regionalnego, który w niedzielę odbył się na terenie Centrum Obrotu Rolno-Spożywczego przy ulicy Giełdowej w Tarnowie.

Centrum Handlowe Gemini Park odwiedziły psy terapeutyczne

2021-10-23 Wiadomości

W sobotę Gemini Park Tarnów odwiedziły trzy sympatyczne czworonogi, pracujące w dogoterapii. Dzięki warsztatom prowadzonym przez wykwalifikowanych trenerów, uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat bezpiecznego kontaktu z psem, karmienia ich, pielęgnacji, tresury czy szkolenia.

Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych ponownie w Gemini Park

2021-10-24 Wiadomości

Setki płyt winylowych i płyt CD, nowe i używane krążki, wśród których nie brakowało kolekcjonerskich perełek – wszystko to można było znaleźć w weekend w centrum handlowym Gemini Park, gdzie odbyła się Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych. Zobaczcie zdjęcia.

Burmistrz Zakliczyna z nową funkcją. Będzie doradzał prezydentowi Andrzejowi Dudzie

2021-10-23 Wiadomości

Burmistrz Zakliczyna Dawid Chrobak został powołany przez prezydenta RP Andrzeja Dudę do Rady do spraw Samorządu Terytorialnego w ramach Narodowej Rady Rozwoju. Nominację otrzymał z rąk ministra Piotra Ćwika, zastępcy szefa Kancelarii Prezydenta RP.