Z tej kategorii
Od północy trwa cisza wyborcza

2018-10-20 Wiadomości

Od północy z piątku na sobotę rozpoczęła się cisza wyborcza. Za jej złamanie grozi nawet milion złotych grzywny.

Pierwsza Dama z wizytą w gminie Wojnicz

2018-10-19 Wiadomości

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła dziś gminę Wojnicz, gdzie spotkała się z podopiecznymi i opiekunami Placówki Wsparcia Dziennego w Sukmaniu.

Pomysł na weekend

2018-10-19 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Bezpłatny transport dla niepełnosprawnych wyborców

2018-10-19 Wiadomości

W dniu wyborów samorządowych, 21 października, osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać z bezpłatnego transportu do i z obwodowych komisji wyborczych. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu wyborów, pod numerem telefonu 14 68 82 710.

Krakowska pod wiaduktem przejezdna. Na czas wyborów

2018-10-19 Wiadomości

Od piątku, 19 października, od godziny 6:00 kolejarze rozpoczną prace, związane ze zmianą organizacji ruchu pod remontowanym przez nich wiaduktem na ulicy Krakowskiej. Po wprowadzeniu zmian samochody pojadą dwoma pasami w każdym kierunku.

Naukobus w Szczucinie

2018-10-18 Wiadomości

Dziś i jutro (18-19 października) w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie gościć będzie Naukobus.

Ruszyła budowa chodnika w Woli Rzędzińskiej

2018-10-19 Wiadomości

Rozpoczęły się prace budowy chodnika w Woli Rzędzińskiej przy drodze powiatowej w kierunku przystanku autobusowego obok przedszkola. Chodnik znacząco poprawi bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i dzieci uczęszczających do tamtejszej szkoły i przedszkola. Umożliwi on także wygodniejsze oraz bezpieczniejsze dojście do przystanku autobusowego, znajdującego się w centralnym punkcie miejscowości, czyli przy przedszkolu, kościele i szkole podstawowej.

W Tarnowcu odsłonięto mural upamiętniający rotmistrza Pileckiego

2018-10-18 Wiadomości

Na Szkole Podstawowej w Tarnowcu uroczyście odsłonięto mural 3D, upamiętniający postać rotmistrza Witolda Pileckiego. Jego wykonawcą jest ceniony w Europie architekt, artysta malarz Ryszard Paprocki. Honorowym gościem uroczystości był Andrzej Pilecki, syn rotmistrza.