Z tej kategorii
W Pilźnie pojawił się niedźwiedź

2019-02-16 Wiadomości

Wczoraj wieczorem w Pilźnie przypadkowa osoba natknęła się na niedźwiedzia. Policja próbuje zweryfikować tę informację, jednocześnie tamtejszy urząd gminy wydał oficjalny komunikat zalecający zachowanie ostrożności.

Jakie piwo do Ciebie pasuje? KONKURS!

2019-02-16 Wiadomości

Pan IPAni, American Beauty, Blackcyl, Piece Of Cake, Ragnar a może Idiota? Które z piw produkowanych przez tarnowski browar "Trzech Kumpli" najbardziej do Ciebie pasuje i dlaczego?

Dzień Dawcy Szpiku w sobotę w Gemini Park Tarnów

2019-02-15 Wiadomości

„Wygram z białaczką!” – to skierowane do rodziców słowa 13. letniego Mateusza, mieszkańca Oleśnicy, ucznia Szkoły Podstawowej w Oleśnie. Na jego rzecz, w sobotę, 16. lutego w Gemini Park Tarnów przeprowadzony zostanie „Dzień Dawcy Szpiku”, w ramach którego odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Akcja odbywa się we współpracy z fundacją DKMS (Baza Dawców Komórek Macierzystych).

Kiermasz charytatywny dla Igora i Wiktora

2019-02-15 Wiadomości

Już w najbliższą sobotę tarnowianie będą mieli okazję kupić wysokiej jakości odzież i jednocześnie pomóc w leczeniu chorych dzieci.

Pomysł na weekend

2019-02-15 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Sezon grypowy w rozkwicie

2019-02-15 Wiadomości

Na teranie południowej i zachodniej części powiatu tarnowskiego sytuacja dotycząca zapadalności na tę chorobę jest bardzo różna. Są miejscowości, w których odnotowano sporo zachorowań i białe plamy, opierające się grypie.

Powiat przekazał działkę na parking w Zgłobicach

2019-02-15 Wiadomości

Rada Powiatu Tarnowskiego na sesji 12 lutego podjęła uchwałę o przekazaniu gminie Tarnów w formie darowizny działki o powierzchni trzech arów przy ul. Krótkiej w Zgłobicach. Będzie tam parking na 22 samochody obok powstającego domu kultury z pomieszczeniami remizy OSP. To już trzecia działka w Zgłobicach podarowana w ostatnich latach samorządowi gminnemu przez samorząd powiatowy.

Od marca nowe e-dowody z elektronicznym chipem

2019-02-15 Wiadomości

Od poniedziałku, 4 marca wydawane będą nowe dowody osobiste z elektronicznym chipem. Pozwoli to na łatwiejsze używanie dokumentu na lotniskach czy w przychodniach. Dla obywateli nie oznacza to większych zmian, dowód tak jak do tej pory wydawany będzie bezpłatnie, taki sam będzie również czas oczekiwania na jego wydanie.