Z tej kategorii
Konkurs „Tarnów pełen blasku”

2018-12-15 Wiadomości

Urząd Miasta już po raz szósty zaprasza tarnowian do udziału w konkursie świątecznych iluminacji świetlnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 stycznia 2019 roku. Pula nagród wynosi 11 tysięcy złotych.

Nauczyciele masowo "zachorują"? Szykuje się kolejny protest

2018-12-15 Wiadomości

Nauczyciele to kolejna grupa zawodowa, która przygotowuje się do protestów. Wzorem policjantów i pracowników administracji sądowej, zamierzają masowo przechodzić na zwolnienia lekarskie i w ten sposób wywalczyć tysiąc złotych brutto podwyżki.

Otwarty przejazd pod wiaduktem na ul. Krakowskiej

2018-12-14 Wiadomości

Od wczoraj kierowcy z Tarnowa i okolic mogą jeździć wszystkim czterema pasami pod wiaduktem na ulicy Krakowskiej. Wylana została ostatnia warstwa asfaltu i ruch w obie strony odbywa się bez przeszkód.

Pomysł na weekend

2018-12-14 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

MON zakupiło 780 moździerzy z tarnowskich Zakładów Mechanicznych

2018-12-13 Wiadomości

Tarnowskie Zakłady Mechaniczne podpisały umowę na dostawę dla Wojska Polskiego 780 lekkich moździerzy piechoty LMP-2017, przeznaczonych dla Wojsk Obrony Terytorialnej i Wojsk Lądowych. Umowa opiewa na kwotę ponad 31 mln zł.

Kiermasz świąteczny na Rynku w Tarnowie

2018-12-14 Wiadomości

Będzie smacznie, muzycznie i przede wszystkim świątecznie. 20 grudnia rozpocznie się dwudniowe świętowanie na tarnowskim Rynku.

Obiekty sportowe zamknięte w święta

2018-12-14 Wiadomości

W wigilię i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nieczynna będzie większość obiektów sportowych Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wyjątkiem są lodowiska przy ul. Traugutta i ul. Wojska Polskiego, z których będzie można skorzystać 24 grudnia oraz otwarty w wigilię stadion przy ul. Piłsudskiego.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna usprawnia diagnostykę ADHD

2018-12-14 Wiadomości

Od stycznia 2019 roku Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza rodziców do korzystania z możliwości diagnozowania za pomocą testu MOXO, nowoczesnego, obiektywnego i pierwszego w regionie wsparcia diagnozy zaburzeń uwagi i nadruchliwości, w tym ADHD.