Z tej kategorii
Młodzi strzelcy Delfina z kompletem medali

2021-09-14 Sport

Zawodnicy Ogniska TKKF Delfin w Tarnowie zakończyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym z pięcioma medalami. Do domu wrócili z dwoma złotymi krążkami, dwoma srebrnymi i jednym brązowym.

Pierwsze ligowe punkty szczypiornistów Grupy Azoty Unii Tarnów

2021-09-12 Sport

W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów podejmowali na własnym parkiecie drużynę MKS Zagłębie Lubin. W pierwszej kolejce zespół z Dolnego Śląska pokonał mielecką Stal 25:23, natomiast tarnowianie ulegli Azotom Puławy 21:30.

Wystartował Puchar Tarnowa MTB w kolarstwie górskim

2021-09-12 Sport

Amatorzy kolarstwa górskiego stawili się w niedzielę w Parku biegowym „Marcinka", aby wystartować w 27 edycji Pucharu Tarnowa MTB w kolarstwie górskim.

Pierwszy sprawdzian tarnowskich siatkarek

2021-09-01 Sport

Przygotowujące się do nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet zawodniczki Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, zmierzyły się w meczu kontrolnym z drużyną WTS Solna Wieliczka. Był to pierwszy sprawdzian formy po prawie miesiącu treningów. Spotkanie odbyło się w Hali Sportowej w Pleśnej.

Wystartował I etap Karpackiego Wyścigu Kurierów

2021-08-30 Sport

W poniedziałek o godzinie 11 z placu Węgierskiego w Tarnowie wystartowali kolarze uczestniczący w Karpackim Wyścigu Kurierów pamięci Wacława Felczaka. Godzinę wcześniej w Zakątku Spicymira odbyła się prezentacja rywalizujących ekip.

Pierwsza przegrana tarnowskich Jaskółek

2021-08-29 Sport

W piątej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, drużyna ZKS Unia Tarnów zmierzyła się przed własną publicznością z rezerwami Cracovii. Podopieczni trenera Radosława Jacka po czterech kolejkach mieli na swoim koncie trzy remisy i jedno zwycięstwo. Z dorobkiem 6 punktów plasowali się na 9 miejscu w ligowej tabeli.

Ostatni sparing tarnowskich szczypiornistów

2021-08-26 Sport

W czwartek w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, przygotowujący się do nowego sezonu PGNiG Superligi piłkarze ręczni Grupy Azoty Unii Tarnów, rozegrali ostatni mecz kontrolny. Rywalem tarnowian była pierwszoligowa drużyna Padwy Zamość.

Pierwszy punkt Metalu

2021-08-25 Sport

Nie najlepiej wiodło się do tej pory występującym w rozgrywkach IV ligi małopolskiej piłkarzom Metalu. W czterech ostatnich spotkaniach doznali czterech porażek. W środę przed własną publicznością zmierzyli się w piątej kolejce rozgrywek z drużyną Bocheński KS.