Z tej kategorii
4-latek stracił przytomność. W dotarciu do szpitala pomogli tarnowscy policjanci

2023-10-02 Kronika 112

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pilotowali do szpitala samochód, w którym znajdował się nieprzytomny 4-letni chłopiec. Dzięki ich pomocy rodzice oraz dziecko szybko i bezpiecznie dotarli na SOR tarnowskiej placówki, gdzie otrzymali specjalistyczną pomoc.

Brutalna bójka nastolatków w Tarnowie. W ruch poszły maczety

2023-10-02 Kronika 112

Najpierw doszło do utarczek słownych, a później w ruch poszły maczety i inne niebezpieczne narzędzia. Nastoletni chuligani zaatakowali grupę kilka lat starszych chłopców. Na szczęście dla pokrzywdzonych, skończyło się jedynie na niegroźnych potłuczeniach i powierzchownych ranach. Najmłodszy z agresorów miał 12 lat. O losie nieletnich bandziorów zadecyduje sąd rodzinny.

Szalony rajd niesprawnym motocyklem po drogach Faściszowej. Mandat 5 tys. zł

2023-09-29 Kronika 112

40-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego w Faściszowej (gm. Zakliczyn) urządził sobie rajd na niesprawnym motocyklu. Brawurowa jazda zakończyła się dla niego 15 punktami karnymi i mandatem w wysokości 5 tys. zł. Niestety, to nie jedyny pirat drogowy zatrzymany przez drogówkę. Tylko w ciągu jednej doby policjanci na terenie Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego zatrzymali aż 75 kierowców, którzy jechali za szybko.

72-latek chciał zainwestować w kryptowaluty. Stracił oszczędności i został z kredytem

2023-09-28 Kronika 112

Ponad 280 tys. zł stracił 72-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który chciał zainwestować w kryptowaluty. Mężczyzna uwierzył oszustowi podszywającemu się pod maklera i zainstalował na swoim komputerze aplikację, dzięki której przestępcy uzyskali dostęp do jego konta.

Wiadomo już, do kogo należały zwłoki znalezione pół roku temu w korycie Wisły na dąbrowszczyźnie

2023-09-26 Kronika 112

Po 6 miesiącach udało się zidentyfikować kobietę, której ciało znaleziono w Wiśle w miejscowości Strojców (powiat dąbrowski). Okazało się, że zwłoki należały do 67-letniej mieszkanki powiatu bieruńsko-lędzińskiego (woj. śląskie), poszukiwanej przez Komendę Powiatową Policji w Bieruniu.

Policja poszukuje złodzieja perfum. Rozpoznajesz go?

2023-09-25 Kronika 112

Tarnowska policja szuka mężczyzny, który w dwóch drogeriach w Tarnowie ukradł perfumy o łącznej wartości prawie 1100 zł. Komenda opublikowała zdjęcia podejrzanego i apeluje o pomoc.

Zranił nożem sąsiada i groził, że zabije. Zarzuty i areszt dla 39-letniego recydywisty

2023-09-22 Kronika 112

Do tymczasowego aresztu trafił 39-letni mieszkaniec gminy Gręboszów (pow. dąbrowski), który zranił nożem sąsiada, pobił i groził, że go zabije. Mężczyzna siedział już w więzieniu za podobne przestępstwa, wyszedł ponad rok temu.

Śmiertelny wypadek w Bobrownikach Wielkich. 18-letni kierowca uderzył w słup, zginął na miejscu

2023-09-22 Kronika 112

18-latek stracił panowanie nad samochodem i wjechał w słup. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało doszczętnie zmiażdżone, a młody kierowca nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Jego 15-letnia pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.